Kodas 101321
Gamintojas Valentis

LOTAMILE BIOFOLIC COMPLEX, 30 kapsulių

Lotamile® Biofolic Complex - nepakeičiamas bioaktyvios folio rūgšties, cholino ir vitamino D kompleksas sklandžiam nėštumui ir kūdikio vystymuisi.

 

Kiekviena mama siekia išnešioti ir pagimdyti sveiką kūdikį. Užsimezgus įsčiose naujai gyvybei visas maistines medžiagas būsimas vaikelis gauna iš mamos. Greitai augant vaisiui vyksta dideli pokyčiai ir mamos organizme - pagreitėja audinių augimas, pakinta hormoninė sistema, išauga tam tikrų maistinių medžiagų poreikis, kuris išlieka ir žindant kūdikį.

Kūdikio augimui ir vystymuisi. Vaisiaus ląstelės greitai auga ir jau pirmaisiais nėštumo mėnesiais pradeda formuotis ir vėliau sparčiai vystosi audiniai, organai ir visos jų sistemos- kvėpavimo, virškinimo ir šalinimo, raumenų, kraujotakos, nervų ir smegenų.

Kūdikio nervų sistemai. Cholinas įeina į visų ląstelių sudėtį. Nervų ląstelėse cholinas panaudojamas nervinių impulsų pernešėjo acetilcholino gamybai. Žmogaus organizmas gamina jo mažus kiekius, todėl svarbu šios medžiagos gauti su maistu. Papildomai vartojant folio rūgšties, nėščiosios kraujo eritrocituose daugėja folatų. Mažas foliatų kiekis nėščiosios kraujo eritrocituose yra besivystančio vaisiaus nervinio vamzdelio defektų rizikos veiksnys*.

Sklandžiam nėštumui. Imunitetui. Foliatai padeda palaikyti motinos audinių augimą nėštumo metu, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, padeda palaikyti normalią psichologinę funkciją, aminorūgščių sintezę. Foliatai ir vitaminas D atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese, padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų, dantų būklę, raumenų funkciją.

Folio rūgšties (vitamino B9), vitamino D3, cholino poreikis stipriai išauga nėštumo metu, todėl rekomenduojama pasirūpinti šiomis būtinomis medžiagomis iš anksto planuojant nėštumą, nėštumo metu ir žindant.

Cholinas ir foliatai padeda palaikyti normalią homocisteino apykaitą.

 

*Teigiamas poveikis atsiranda per parą papildomai suvartojant 400 μg folio rūgšties ne trumpiau kaip vieną mėnesį iki pastojimo ir iki trijų mėnesių po jo. Tikslinė populiacija yra vaisingo amžiaus moterys. Teiginyje minimą susirgimą gali sukelti daug rizikos veiksnių ir, pakeitus vieną iš šių veiksnių naudingas poveikis sveikatai įmanomas, bet negarantuotas.

 

 

                                                              1 kaps. (0,8 g)                     2 kaps. (1,6 g)

Cholinas                                                    200 mg                               400 mg

Folio rūgštis (foliatas, vitaminas B9)       400 μg (200 % RMV*)        800 μg (400 % RMV*)

Vitaminas D3                                   25 μg (1000 TV, 500 % RMV*)    50 μg (2000 TV, 1000 % RMV*)

* RMV - Referencinė maistinė vertė

 

Sudedamosios dalys: cholino L-bitartratas, kapsulės apvalkalas (stabilizatorius – hidroksipropilmetilceliuliozė, dažiklis – kalcio karbonatas, vanduo), lipnumą reguliuojančios medžiagos – mikrokristalinė celiuliozė, riebalų rūgščių magnio druskos ir silicio dioksidas, cholekalciferolis (vitaminas D3), kalcio-L-metilfoliatas (folio rūgštis).

 

Vartojimas: rekomenduojama nėštumą planuojančioms, nėščioms ir žindančioms moterims gerti po 1-2  kapsules pirmoje dienos pusėje.

 

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

Laikymas: laikyti tamsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.