Kodas 95446
Gamintojas Curaden Int.

CURASEPT BIOSMALTO SENSITIVE TEETH, dantų pasta, 75 ml

Ilgalaikė apsauga nuo dantų jautrumo, remineralizacija. Itin efektyviai ir greitai sumažina dantų jautrumą.

Originalios itališkos „Biosmalto“ formulės išskirtinumas:

·         itin efektyviai ir greitai sumažina dantų jautrumą;

·         uždengia neapsaugotus dantų kanalėlius;

·         užtikrina ilgalaikę dantų jautrumo apsaugą;

·         tvirtai atstato emalį ir dentiną;

·         sudėtyje yra 1450 ppm fluoro;

·         mažas abrazyvumas <15 RDA.

 

UNIKALUS
Tarptautinis patentas – hidroksiapatitas pakeistas magniu, stroncio karbonatu, suderintas su chitozanu ir fluorohidroksiapatitu remineralizuoja pažeistas emalio vietas, užpildo dentino tubules.
GREITAS
Stroncio druskos efektyviai ir  greitai sumažina dantų jautrumą. Dėl biologinio aktyvumo ir sudėtyje esančio chitozano dalelės iš karto ištirpsta, greitai atpalaiduodamos veikliąsias medžiagas, kurios prasiskverbia į pažeistas vietas, greitai remineralizuodamos emalį bei dentiną, taip atstatydamos trūkumą ir pašalindamos jautrumo pojūtį ar ėduonies susidarymo galimybę ne tik naudojimo momentu, bet ir visiškai užplombuodamos dentino tubules bei atstatydamos emalio sluoksnį ilgam laikui.
ILGALAIKIS
Dėl biomimikrijos dėsnių panaudojimo  ir sudėtyje esančio fluoro sukuria naują mineralinį paviršių, kuris gerokai  atsparesnis rūgšties išpuoliams bei kitiems veiksniams, sukeliantiems dantų jautrumą ar emalio pažeidimus.
Skirtas suaugusiesiems ir vaikams nuo 7 m. poreikiui esant.

Patariama vartoti mažus produkto kiekius bent du kartus per dieną, ryte ir vakare, užtepus ant dantų šepetėlio.

Išsivalius dantis, vandeniu skalauti nebūtina.

Rekomenduojama naudoti produktą kartu su burnos skalavimo skysčiu „Biosmalto Sensitive teeth“ idealiam norimam rezultatui pasiekti.

Sudėtis: Purified Water, Glycerin, Hydrated Silica, Fluoro Idrossiapatite (H.A.F.), Mg-Sr-Carbonato Idrossiapatite coniugata con Chitosano (Bio-Active Complex), Cellulose Gum, Xylitol, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Aroma, Potassium Acesulfame, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Citric Acid.