Kodas 102345
Gamintojas Gintarinė vaistinė

ŽIEDĖ, micelinis vanduo su hialurono rūgštimi 300ml

        

ŽIEDĖ Micelinis vanduo su hialiurono rūgštimi, 300 ml

 

Gaivus micelinis vanduo su hidrolizuota hialurono rūgštimi nuvalo makiažą ir odos nešvarumus, palikdamas glotnumo pojūtį. Micelinio vandens sudėtyje esantis damaskinių rožių hidrolatas gali padėti palaikyti gerą odos būklę ir apsaugoti odą nuo išorinio poveikio, apsupdamas veidą vasaros sodų aromatu. Tikrųjų alavijų lapų sulčių milteliai, gali padėti palaikyti gerą odos būklę, prisiliesdami prie veido raminančiu apkabinimu. Propandiolis ir hialurono rūgštis gali padėti sulaikyti ir išlaikyti drėgmę. Sudėtyje esanti valomoji medžiaga suformuoja miceles, kurios švelniai valo ir puoselėja odą ir gali padėti suteikti putlumo bei glotnumo pojūtį. Lyg slėptis nuo liepos saulės miško ežere, lyg prigulti ant vėsios rasotos žolės, lyg pajusti netramdomą jūros galią – micelinis vanduo su hidrolizuota hialurono rūgštimi užlieja drėkinančia banga, į kurią norisi panirti po kiekvienos ilgos dienos.

 

Naudojimas: Suvilgykite vatos diskelį ir švelniai nuvalykite makiažo likučius nuo veido ir akių. Galima nenuplauti.

 

Nenaudoti esant padidėjusiam jautrumui bet kuriai iš sudedamųjų dalių. Jei pastebite sudirgimą, produkto naudojimą nutraukite.

 

INGREDIENTS: AQUA, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, PROPANEDIOL, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, METHYLPROPANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, DIDECYLDIMONIUM CHLORIDE, BENZYL ALCOHOL, CITRIC ACID, DEHYDROACETIC ACID

 

94 % natūralios kilmės ingredientų*

*Apskaičiuota pagal ISO 16128 standartą.

 

Laikymo sąlygos: laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikams neprieinamoje vietoje.

 

Geriausia naudoti iki datos, nurodytos ant produkto pakuotės.

Gamintojas: UAB „Gintarinė vaistinė“, Erdvės g. 2, Ramučiai, Kauno r., LT–52114 Lietuva,

+370 800 10008, gintarine@gintarine.lt

 

ŽIEDĖ – tai natūrali vaistinėje pagaminta kosmetika. 

 

Įkvėpta saulės bučiuojamų skruostų, sužavėta pagal vėjo melodijas šokančių plaukų sruogų, pakerėta aksomo švelnumo odos. Po ilgų svajų apie natūralumą gimė ji - natūrali lietuviška kosmetika ŽIEDĖ.  Kiekvienas kosmetikos ŽIEDĖ lašas – nuostabi, kruopščiai vaistininkų kurta formulė, kurioje slypi gausybė aromaterapijos, kosmetologijos ir farmacijos žinių bei ilgametė patirtis.

Nuo 2012-ųjų vaistinės laboratorijose kvalifikuoti vaistininkai kosmetiką gamina su dideliu rūpesčiu, todėl už kiekvieno tamsaus buteliuko stiklo savo burtus skleidžia nuoširdi meilė natūralumui, grožiui ir sveikatai. Kiekvieną dieną įsimylime gamtą vis iš naujo. Su kiekvienu sodriai žaliu lapeliu, smailiu žolės stiebeliu, mažu pumpurėliu ar ryškiu žiedlapiu, o tada šią meilę skleidžiame toliau. Kosmetikoje užrakiname magiją ir gyvybės dovaną, kurioje klesti gamta.

Svarbu viskas – nuo kruopščiai atrinktų natūralių, ekologiškų ir sertifikuotų sudedamųjų dalių iki stiklo buteliukų. Būtent taip galime ne tik imti iš gamtos, bet ir saugoti ją.