Kodas 95459
Gamintojas Gintarinė vaistinė

ŽIEDĖ, kūno sviestas su kanapėmis, 100 ml

ŽIEDĖ kūno sviestas su kanapėmis, 100 ml

 

ŽIEDĖ – tai natūrali vaistinėje pagaminta kosmetika.

 

AKTYVIŲJŲ SUDEDAMŲJŲ DALIŲ SĄRAŠAS: sviestmedžių, kokosų, kanapių, slyvų kauliukų ir moliūgų aliejai, distiliuotas vanduo, alyvuogių vaškas, kviečių gemalų vaškas, augalinis glicerolis, šlapalas, vanilės ir rožių eteriniai aliejai.

 

NAUDOJIMAS: tepkite ant drėgnos kūno odos.

 

INGREDIENTS: Agua, Persea gratissima, Prunus domestica, Adansonia digitata, Cocos nucifera oil, Butyrospermum Parkii, Cannabis sativa oil, Cucurbita pepo, Glycerin, Cetearyl wheat straw glycosides (and) cetearyl, Cetearyl olivate and sorbitan olivate, Retinyl palmitate, Tocopherol acetate, Urea, Panthenol, Vanilla planifolia, Lavandula angustifolia and Rosa damascena, Benzyl alcohol, Potassium sorbate, Sodium benzoate.

Įkvėpta saulės bučiuojamų skruostų, sužavėta pagal vėjo melodijas šokančių plaukų sruogų, pakerėta aksomo švelnumo odos. Po ilgų svajų apie natūralumą gimė ji - natūrali lietuviška kosmetika ŽIEDĖ.  Kiekvienas kosmetikos ŽIEDĖ lašas – nuostabi, kruopščiai vaistininkų kurta formulė, kurioje slypi gausybė aromaterapijos, kosmetologijos ir farmacijos žinių bei ilgametė patirtis.

Nuo 2012-ųjų vaistinės laboratorijose kvalifikuoti vaistininkai kosmetiką gamina su dideliu rūpesčiu, todėl už kiekvieno tamsaus buteliuko stiklo savo burtus skleidžia nuoširdi meilė natūralumui, grožiui ir sveikatai. Kiekvieną dieną įsimylime gamtą vis iš naujo. Su kiekvienu sodriai žaliu lapeliu, smailiu žolės stiebeliu, mažu pumpurėliu ar ryškiu žiedlapiu, o tada šią meilę skleidžiame toliau. Kosmetikoje užrakiname magiją ir gyvybės dovaną, kurioje klesti gamta.

Svarbu viskas – nuo kruopščiai atrinktų natūralių, ekologiškų ir sertifikuotų sudedamųjų dalių iki stiklo buteliukų. Būtent taip galime ne tik imti iš gamtos, bet ir saugoti ją.

 

Geriausia naudoti iki datos, nurodytos ant produkto pakuotės.

GAMINTOJAS: UAB „Gintarinė vaistinė“, P. Baublio g. 2, Vilnius

 

KOKYBĖS TELEFONAS: 8 800 10008