Kodas 102215
Gamintojas Teva

VITIRON D3+OMEGA3 STRONG, 60 kapsulių

VitirON™ D3+OMEGA3 STRONG yra didelė D3 vitamino dozė paruošta linų sėmenų aliejaus pagrindu, o tai yra natūralios kilmės Omega3. Linų sėmenų aliejaus pagrindas skatina gerą D vitamino absorbciją ir biologinį įsisavinimą.

Vitamino D svarba

Tinkamas šio vitamino suvartojimas svarbus tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Tyrimų duomenys rodo, kad daugiau nei 80 % mūsų platumos gyventojų neturi pakankamai vitamino D žiemą ir apie 30% - vasarą. Todėl, jei neužtikrinama pakankama vitamino D sintezė odoje, šį vitamino papildą patartina vartoti ištisus metus.

  • STIPRIAM imunitetui: vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą ir atlieka ypatingą funkciją ląstelės dalijimosi procesuose.

 

  • Kaulams, dantims ir raumenims: 

˗          Vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę bei normalią raumenų funkciją.

˗          Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą. Taip pat padeda palaikyti normalią kalcio koncentraciją kraujyje.

ES Komisijos reglamentas Nr. 432/2012

VitirON ™ - kad pasiektumėte daugiau!

Subalansuotas inovatyvus vitaminų ir mineralinių medžiagų kompleksas vaikams ir suaugusiems. Atsižvelgiant į vartotojų poreikius, kiekviena formulė yra kruopščiai sukurta, kad užtikrintų gerą vitaminų ir mineralinių medžiagų įsisavinimą bei dėl savo sudėties labai efektyviai veiktų pacientų imunitetą (vitaminas A, B6, B12, C, D, cinkas, varis, geležis) bei padėtų palaikyti normalią energijos apykaitą (vitaminas B2, B6, B12, C, geležis, varis).

 

1 kapsulė

RMV %*

Vitaminas D3

100 µg (4000 IU)

2000%

Linų sėmenų aliejus

80,6 mg

-

*RMV - Referencinė maistinė vertė

Vartojimas: vaikams nuo 11 metų, suaugusiems, nėščiosioms bei maitinančioms motinoms: gerti po 1 kapsulę per dieną.

Sudėtis: šalto spaudimo linų sėmenų aliejus; želatina; drėgmę išlaikanti medžiaga: glicerolis; vitaminas D3 (cholekalciferolis) vidutinės grandinės riebalų trigliceridų aliejuje; dažiklis geležies oksidai ir hidroksidai.