Kodas 21937
Gamintojas Benemedo GmBH

VITELLA EXTREME, vitamininis kremas, 75 g

Apsauginis vitamininis kremas sausos, įtrūkusios odos priežiūrai.

„Vitella Extreme“ kremą galima naudoti veidui, rankoms, kojoms, alkūnių ir kelių odai.

KAS GALI NAUDOTI?

„Vitella Extreme“ kremą naudokite esant atopinei odai, linkusiai į odos įtrūkimus. Tokio tipo oda būna labai sausa. Taip pat kremą galima naudoti, jeigu Jūsų rankų oda yra dažnai veikiama ekstremalių oro sąlygų, pavyzdžiui, šalčio, lietaus ar sauso oro, arba dažnai kontaktuoja su įvairiais plovikliais, valymo priemonėmis. „Vitella Extreme“ galima naudoti kūdikiams ir vaikams, tinka ilgalaikiam naudojimui esant įvairioms vaikų dermatozėms.

KAIP KREMAS VEIKIA?

„Vitella Extreme“ kremo sudėtyje nėra vandens, jis yra labai riebus, todėl ypač tinka apsaugai nuo žvarbaus ir šalto oro. Pagrindinės veikliosios medžiagos yra vitaminas A  ir vitaminas E. Vitaminas A dalyvauja odos atsinaujinimo procesuose ir svarbus natūraliai apsaugai. Vitaminas E veikia kaip antioksidantas ir kovoja su laisvųjų radikalų padaryta žala. Kremas pagerina odos elastingumą, lėtina jos senėjimo procesus.
Be konservantų, kvapiklių ir dažiklių.

Vitella Extreme kremas skirtas kasdienei sausos odos priežiūrai. Galima naudoti kelis kartus per dieną. Kremas ganėtinai riebus, todėl tepkite ant pažeistos odos prieš miegą ar 1 valandą prieš einant į lauką, kad spėtų įsigerti.

Sudėtis: Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Calcium Carbonate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Acetate.