Kodas 92032
Gamintojas Bio Tech AB

VISCOPLUS MATRIX 2,5 %, hialurono rūgšties tirpalas intrasąnarinėms injekcijoms, gelis, 3 ml

ViscoPlus® matrix 2.5% yra sterilius ir skaidrus vienkartinės dozės tirpalas skirtas injekcijai į sąnario ertmę, tiekiamas stikliniame švirkšte. Tai išgrynintas natrio hialuronatas ištirpintas fiziologiniame buferyje, esant pH 6,0 -7,5.

Pakuotė: viename švirkšte yra 3 ml tirpalo.

Indikacijos: ViscoPlus® matrix yra skirtas lengvo ir vidutinio sunkumo osteoartrito (OA) sukeliamam sąnarių skausmui malšinti.

Vartojimas: ViscoPlus® matrix yra skirtas injekcijai į sąnarį. Terapijos metu sunaudojamas 1 švirkštas - suleidžiant į osteoartrito (OA) pažeistą suaugusio paciento sąnarį. ViscoPlus® matrix injekuojamas į sąnario ertmę naudojant sterilią adatą (rekomenduojama naudoti 19-20 G dydžio adatą). Pakartotinas gydymas gali būti skiriamas po 6 mėnesių.

Veiklioji medžiaga: kryžminio ryšio natrio hialuronatas 75 mg (pagamintas fermentuojant).

Pagalbinės medžiagos: natrio chlorido tirpalas (q.s.), Fiziologinis buferis (q.s.).

Kontraindikacijos:

· Negalima naudoti pacientams, kuriems yra nustatytas padidintas jautrumas hialuronato preparatams.

· Negalima naudoti pacientams, kuriems yra diagnozuotas septinis artritas.

· ViscoPlus® matrix nėra skirtas kitiems artrito tipams, nesusijusiems su osteoartritu. Intrasąnarinės injekcijos yra kontraindikuotinos tais atvejais, kai injekcijos srityje buvo arba yra infekcijos ar odos ligos.

Įspėjimas: ViscoPlus® matrix yra vienos dozės preparatas skirtas naudoti kaip intrasąnarinis implantas. Negalima pakartotinai sterilizuoti ViscoPlus® matrix arba maišyti jo su kitais produktais. Neinjekuokite šio preparato į kraujagysles ir aplinkinius audinius. Gydytojas turi prižiūrėti pacientus, kuriems kada nors pasireiškė alergija bet kokiems kitiems vaistams ir kurie serga kepenų ligomis. Pakartotinis švirkšto naudojimas, gali sukelti paciento mirtį dėl infekcijos ar užkrėtimo. Injekcinis tirpalas švirkšte yra sterilus, švirkšto išorinis paviršius yra švarus, bet ne sterilus.

Vaikų, nėščiųjų ir maitinančių krūtimi gydymas: produkto saugumas vaikų, nėščiųjų ir maitinančių krūtimi gydymui nėra patikrintas, todėl terapijos metu gydytojas turėtų ypatingai prižiūrėti pacientą.

Svarbu! ViscoPlus® matrix gali paskirti ir suleisti tik įgalioti medicinos darbuotojai pagal galiojančius vietos įstatymus. Švirkštas, adata ir bet kokios kitos nepanaudotos medžiagos turi būti išmestos iš karto po gydymo seanso. Jei pakuotė pažeista, joje esančio produkto vartoti negalima. Prieš vartodami šį gaminį perskaitykite instrukcijas.

Pašalinis poveikis: gydomoje vietoje gali pasireikšti skausmas, karščio pojūtis, odos paraudimas ir patinimas.

Sąveika su kitais vaistiniais preparatais: Tuo laikotarpiu, kai pacientas gydomas ViscoPlus® matrix negalima švirkšti anestetikų ar kitų farmacinių preparatų į sąnarį .

Laikymo sąlygos: laikyti tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, +2°C - +25°C  temperatūroje.

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko ir šitas prekes