Kodas 92031
Gamintojas Bio Tech AB

VISCOPLUS GEL 2,5 %, hialurono rūgšties tirpalas intrasąnarinėms injekcijoms, gelis, 3 ml

ViscoPlus® Gel yra produktas, tiekiamas stikliniame švirkšte su hialurono rūgštimi.

Pakuotė: viename švirkšte yra 3 ml tirpalo.
Indikacijos:
ViscoPlus® Gel yra skirtas osteoartrito (OA) sukeliamam sąnarių skausmui gydyti.
Vartojimas:
ViscoPlus® Gel yra skirtas injekcijai į sąnarį ir terapijos metu suvartojama 1 švirkštas suleidžiant į osteoartrito (OA) pažeistą suaugusio paciento sąnarį. ViscoPlus® Gel švirkštui yra pritaikoma 19-21 G adata, kurią naudojant švirkšto turinys yra injekuojamas į sąnario ertmę. Pakartotinas gydymas gali būti skiriamas po 6 mėnesių.

Veiklioji medžiaga: natrio hialuronatas 75 mg.

Pagalbinės medžiagos: natrio chloridas 24.9 mg, dinatrio vandenilio fosfato dihidratas 4.2 mg, kalio divandenilio fosfatas 0.78 mg, vanduo.
Kontraindikacijos:

o   Negalima vartoti pacientams, kuriems yra nustatytas padidintas jautrumas hialuronato preparatams.

o   Intrasąnarinės injekcijos yra kontraindikuotinos tais atvejais, kai injekcijos srityje buvo arba yra infekcijos ar odos ligos.

Įspėjimas: ViscoPlus® Gel yra skirtas naudoti kaip intrasąnarinis implantas. Negalima pakartotinai sterilizuoti ViscoPlus® Gel arba maišyti jo su kitais produktais. Neinjekuokite šio preparato į kraujagysles ir aplinkinius audinius. Gydytojas turi prižiūrėti pacientus, kuriems kada nors pasireiškė alergija bet kokiems kitiems vaistams ir kurie serga kepenų ligomis. Jei pakuotė pažeista, joje esančio produkto vartoti negalima. Pakartotinai panaudojus tą patį švirkštą, tai gali sukelti paciento mirtį dėl infekcijos ar užkrėtimo.
Nėščiųjų ir žindančių moterų gydymas Gydymo metu žindančios moterys turėtų nustoti maitinti kūdikį krūtimi.
Vaikų gydymas Produkto saugumas vaikų gydymui nėra patikrintas, todėl terapijos metu gydytojas turėtų ypatingai prižiūrėti pacientą.
Svarbu!
ViscoPlus® Gel gali paskirti tik įgalioti medicinos darbuotojai pagal galiojančius vietos įstatymus. Švirkštas, adata ir bet kokios kitos nepanaudotos medžiagos turi būti išmestos iš karto po gydymo seanso. Jei pakuotė pažeista, joje esančio produkto vartoti negalima. Prieš vartodami šį gaminį perskaitykite instrukcijas.
Laikymo sąlygos: laikyti tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip +25°C  temperatūroje.