Kodas 98506
Gamintojas Vichy Laboratoires

VICHY LIFTACTIV SUPREME VITAMIN C, serumas, 20 ml

Liftactiv Supreme“ serumas su vitaminu C. Skaistinamasis odos korektorius.

Stiprina antioksidacinę apsaugą. Skaistina per 10 dienų. Koreguoja smulkias raukšleles.

Hipoalerginis. Formulėje nėra kvapiklių.

MOKSLAS, TIRIANTIS EKSPOZOMĄ. Dėl senėjimo ir tokių išorinių veiksnių, kaip tarša ir ultravioletiniai spinduliai, gali atsirasti smulkių odos raukšlelių, oda pasidaryti matinė.

„VICHY“ SPRENDIMAS  – VITAMINO C SERUMAS, SKAISTINAMASIS ODOS KOREKTORIUS, papildytas hipoalergine formule su stiprinančiu „Vichy“ vulkaniniu vandeniu ir galingais antioksidantais: sudėtyje yra 15 % gryno vitamino C, piknogenolio ir vitamino E. Odos antioksidacinė apsauga sustiprėja, o oda tampa skaistesnė vos per 10 dienų. Sumažėja smulkių raukšlelių.

Naudojimas

Vieną kartą per dieną užtepkite ant švaraus ir sauso veido, vengiant akių srities. Naudokite su ne mažesniu kaip SPF 20 produktu. Venkite saulės spindulių. Patekus į akis, nedelsiant kruopščiai nuplaukite vandeniu. Jei atsiranda dirginimas, nebenaudokite, o jei dirginimas išlieka, nebenaudokite ir kreipkitės į gydytoją. Norėdami gauti daugiau informacijos, nuskaitykite QR kodą.

Ingredients:

Aqua / Water / Eau, Ascorbic Acid, Butylene Glycol, Dipropylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Lupine Protein, Hydrolyzed Rice Protein, Pinus Pinaster Bark/ Bud Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Neohesperidin Dihydrochalcone,  Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol. 
Code F.I.L.: N283557/1

Pagaminta Prancūzijoje

Gamintojas “Vichy Laboratoires”

Importuotojas “L'Oreal Baltic SIA Lietuvos Filialas”

Geriausias naudoti iki datos, nurodytos ant produkto pakuotės