Kodas 93910
Gamintojas Tututis

TUTUTIS TEXTIL, apsauginė kaukė, kreminė

Daugkartinio naudojimo apsauginė veido kaukė su „SilverPlus®“, pritaikoma pagal veido kontūrus

Ši apsauginė veido kaukė - skirta išvengti didžiosios dalies dulkių, iščiaudėtų ar iškosėtų išskyrų ir oro lašeliniu būdu plintančių mikroorganizmų. Veido kaukė yra skalbiama ir yra daugkartinio naudojimo.

Kaukės viduje įsiūta detalė, dėl kurios kaukės viršutinę dalį galima suformuoti taip, kad ji idealiai atitiktų nosies kontūrus, o kaukės apačioje, ties smarku – papildoma siūlė, tad kaukė idealiai prisitaiko prie veido formos, kad nefiltruoto oro iš aplinkos būtų įkvepiama kaip įmanoma mažiau

Veido kaukė pagaminta iš dviejų tekstilės sluoksnių, kur abiejuose yra 35% medvilnės ir 65% poliesterio. Tekstilė sertifikuota pagal „Oeko-Tex®-Standard 100“ standartą. Šios daugkartinio naudojimo veido kaukės vidinio sluoksnio tekstilė yra pagaminta pritaikius unikalią „SilverPlus®“ technologiją. Dėl naudojamų sidabro jonų yra stabdomas blogą kvapą sukeliančių bakterijų dauginimasis, tad higiena ir švara yra palaikoma ilgesnį laiką.

Prekės priežiūra:

Ši veido kaukė gali būti skalbiama ir yra daugkartinio naudojimo. Po kiekvieno naudojimo, kaukę būtina valyti, kad ji būtų tinkama kitam naudojimui.

Valymo būdai:

1) Išskalbkite kaukę ne aukštesnėje nei 40 laipsnių temperatūroje ir lyginkite bent 2 minutes su garais, kad būtų sunaikinti mikroorganizmai. Prieš naudojimą gerai išdžiovinkite.

2) Kaukę apipurkškite ne mažesnės koncentracijos nei 70% alkoholio tirpalu. Prieš naudojimą gerai išdžiovinkite.

Naudojimas:

Prieš užsidėdami ir prieš nusiimdami kaukę, kruopščiai nusiplaukite rankas. Kaukę užsidėkite ir nusiimkite laikydami ją už virvučių aplink ausis, ne už veido dalies. Švariais pirštais suformuokite kaukę pagal nosies ir skruostų išlinkimus. Dėvėdami kaukę, jos nelieskite. Tokiu būdu sumažinsite riziką pernešti mikroorganizmus nuo kaukės ant neuždengtos veido dalies. Kaukę keisktite, kai ji sušlampa arba ne rečiau nei kas 6 valandas.

Pakuotė:

Kiekviena apsauginė kaukė pakuojama atskirai, į skaidrius maišelius 150 x 150 x 15 mm.

Ant pakuotės klijuojamas informacinis lipdukas su barkodu, gaminio charakteristika ir priežiūros rekomendacijomis.

Dydis:

Universalus, tinkantis visiems.

Gamintojas:

„Tututis Textil“

Pagaminta Lietuvoje