Kodas 92670
Gamintojas Essity

TENA DISCREET EXTRA, paketai, 10 vnt.

„TENA Discreet Extra“ šlapimo nelaikymo paketai suteikia maksimalią apaugą, esant netikėtam šlapimo ištekėjimui. „InstaDRY™“ zona akimirksniu sugeria skystį, kad oda liktų sausa, o vidinis sugeriamasis
sluoksnis užrakina skystį giliai paketo viduje. Trejopą apsaugą – nuo pratekėjimo, kvapo ir drėgmės suteikiantys paketai yra geriausias kasdienis pasirinkimas kiekvienai moteriai, turinčiai vidutinį šlapimo pūslės
susilpnėjimą. Švelnius šlapimo nelaikymo paketus patogu naudoti, nes jie turi elastingus kraštelius, švelniai prisitaikančius prie kūno formų.
• Diskretiški, atitinka moters anatomiją, gerai priglunda.
• „Fresh Odour Control™“ sistema padeda išvengti nepageidaujamo kvapo.
• Pagaminti iš minkštos, orui laidžios medžiagos.
• Paketai supakuoti atskirai, kad būtų higieniškiau ir patogiau juos naudoti.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        • Patikrinti dermatologų.    

Kiekvienas „TENA Discreet“ paketas yra supakuotas atskirai, todėl galėsite jį lengvai įsimesti į rankinę, kišenę ar stalčių. Diskretiška ir higieniška.