Kodas 99301
Gamintojas Swanson Health Products Inc.

SWANSON, Vynuogių sėklų, žaliosios arbatos ir pušies žievės kompleksas, kapsulės, N60

Swanson maisto papildas Vynuogių Sėklų, Žaliosios Arbatos Ir Pušies Žievės Kompleksas pagamintas JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs  ir veiksmingi.

Kompleksas yra natūralus produktas, pagamintas Vynuogių sėklų, Žaliosios arbatos lapų ir Pušies žievės. Maisto papildas esantys polifenoliai ir proantocianidai gali padėti apsaugoti nuo oksidacinės pažaidos ir palaikyti imunitetą.

 

Swanson Vynuogių Sėklų, Žaliosios Arbatos Ir Pušies Žievės Kompleksas N60 pagamintas be pridėtinių cukrų, be glitimo, be laktozės, be sojos, be GMO, be konservantų, be dažiklių, termiškai neapdorotas, be pesticidų ir yra 100 proc. natūralus.

 

Net 60 Komplekso kapsulių Jums užteks 1 mėn. kursui.

 

Swanson Vynuogių Sėklų, Žaliosios Arbatos Ir Pušies Žievės Kompleksas N60 Lietuvoje registruotas Notifikuotų maisto papildų sąraše MP-3072/14

 

2 kapsulėse yra: Vynuogių sėklų milteliai 250mg, Žaliosios arbatos lapų milteliai 250 mg, Pušies žievės milteliai 250mg.

 

Sudedamosios dalys: vynuogių sėklų milteliai, žaliosios arbatos lapų milteliai, pušies žievės milteliai, želatina, tirštiklis augalinė mikrokristalinė celiuliozė, lipnumą reguliuojančios medžiagos kalcio karbonatas ir silicio dioksidas.

Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę 2 kartus per dieną užsigeriant vandeniu.

Įspėjimas: jei esate nėščia, žindote kūdikį, sergate arba vartojate vaistus – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti nuo 0°C iki 25°C, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Partija: žr. ant pakuotės.

Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.

Išskirtinis platintojas Lietuvoje: UAB „Grigiškių vaistinė“, P. Lukšio g. 3, Vilnius, Lietuva, Tel. 866 252550