Kodas 101568
Gamintojas Swanson Health Products Inc.

SWANSON DIDŽIOJI DILGELĖ, 500 mg, 100 kapsulių

Swanson maisto papildas Didžioji dilgelė pagamintas JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs  ir veiksmingi.

Didžioji dilgelė savo sudėtyje turi daugybę įvairių maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminai A, B, C ir K, kalcio, geležies, magnio, fosforo, kalio ir natrio. Taip pat linolo, palmitino, linelono, stearino ir oleino rūgšties, nepakeičiamų amino rūgščių, kaempferolio, kvercetino, kumarinų ir kitų flavonoidų,

beta karoteno, liuteino ir kitų karotenoidų. Didžioji dilgelė ir jos savybės aprašytos anglosaksų tradicinėje medicinoje jau X mūsų eros amžiuje.

Net 100 kapsulių Jums užteks daugiau nei 3 mėn. kursui.

Swanson Didžioji dilgelė yra Lietuvoje registruotas Notifikuotų maisto papildų sąraše - MP-3078/14

 

1 kapsulėje yra: 500mg Didžiųjų dilgėlių  šaknų milteliai.
Sudedamosios dalys: didžiųjų dilgėlių (Urtica dioica / Stinging Nettle Root) šaknų milteliai, želatina, tirštiklis augalinė mikrokristalinė celiuliozė, emulsiklis riebalų rūgščių magnio druskos, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas.

Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę 1-2 kartus per dieną valgio metu užsigeriant vandeniu.

Įspėjimas: jei esate nėščia, žindote kūdikį, sergate arba vartojate vaistus – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti nuo 0°C iki 25°C, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Partija: žr. ant pakuotės.

Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.