Kodas 101567
Gamintojas Swanson Health Products Inc.

SWANSON BROKOLIŲ EKSTRAKTAS, sulforafanas, 400 mcg, 60 kapsulių

Swanson maisto papildas Brokolių ekstraktas pagamintas JAV pagal patentuotą BroccoPhane® technologiją laikantis aukščiausių kokybės standartų ir sertifikuotas JAV kaip vegetariškas. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs  ir veiksmingi.

 

Biologiškai aktyvus Swanson Brokolių ekstraktas pagamintas tik iš jaunų brokolių daigų, kad būtų išgautas didžiausias sulforafano kiekis. Daigai auginami be pesticidų, o galutiniame produkte nėra GMO, konservantų, priedų ir dirbtinių dažiklių bei kvapiųjų medžiagų. Brokolių ekstraktas yra 20 kartų labiau koncentruotas nei brokoliai, o atsižvelgiant į sulforafano kiekį, viena porcija (apie 400 mcg) beveik atitinka 0,5 kg virtų brokolių.

 

Net 60  vegetariškų kapsulių Jums užteks 2 mėn. kursui.

 

1 kapsulėje: 400 mcg Sulforafano iš Brokolių ekstrakto

 

Sudedamosios dalys: ryžių miltai, brokolių ekstraktas, vegetarinė kapsulė hipromeliozė, emulsiklis riebalų rūgščių magnio druskos.

Vartojimas: suaugusiems po 1 kapsulę 1 kartą per dieną valgio metu užsigeriant vandeniu.

 Įspėjimas: jei esate nėščia, žindote kūdikį, sergate arba vartojate vaistus – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti nuo 0°C iki 25°C, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Partija: žr. ant pakuotės.

Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.