Kodas 99297
Gamintojas Swanson Health Products Inc.

SWANSON, 540mg, Saw Palmetto (Gulsčioji Serenoja), kapsulės, N100

Swanson maisto papildas Saw Palmetto  N100 pagamintas JAV, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Ilgametė Swanson gamybos patirtis leidžia užtikrinti, kad visi produktai yra kokybiški, efektyvūs  ir veiksmingi.

 

Saw Palmetto  yra natūralus produktas vyrams, pagamintas iš gulsčiosios serenojos vaisių. Liaudies medicinoje manoma, kad Saw Palmetto gali prisidėti prie šlapimo takų ir prostatos negalavimų.

 

Swanson Saw Palmetto  pagamintas be pridėtinių cukrų, be glitimo, be laktozės, be sojos, be GMO, be konservantų, be dažiklių, termiškai neapdorotas, be pesticidų ir yra 100 proc. natūralus.

 

Net 100 Saw Palmetto  kapsulių Jums užteks ilgam.

 

Swanson Saw Palmetto  Lietuvoje registruotas Notifikuotų maisto papildų sąraše MP-3222/14

 

2 kapsulėse: 1080mg Gulsčiosios serenojos (Saw Palmetto)

 

Sudedamosios dalys: gulsčiosios serenojos vaisių milteliai (Serenoa repens / Saw Palmetto), želatina, emulsiklis riebalų rūgščių magnio druskos.

Vartojimas: suaugusiems po viena kapsulę 2 arba 3 kartus per dieną.

Įspėjimas: jei esate nėščia, žindote kūdikį, sergate arba vartojate vaistus – dėl maisto papildo vartojimo pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti nuo 0°C iki 25°C, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Partija: žr. ant pakuotės.

Gamintojas: Swanson Health Products Inc., JAV.

Išskirtinis platintojas Lietuvoje: UAB „Grigiškių vaistinė“, P. Lukšio g. 3, Vilnius, Lietuva, Tel. 866 252550