Kodas 94170
Gamintojas G.P. Hellenic Soil Ltd.

SUPERFOODS ODORLESS GARLIC, 50 kapsulių

Aukštos kokybės ir koncentracijos česnakų ekstraktas, kuriame maksimaliai išsaugotos alicino vertingosios savybės bei neutralizuotas aitrus kvapas ir skonis.

Česnako sudėtyje yra daugybė organizmui naudingų medžiagų, priskaičiuojama net iki 400.  Tai plačiai žinoma ir naudojama priemonė pasižyminti antioksidacinėmis savybėmis, palaiko imuninės sistemos veiklą.

SUPERFOODS naudoja ypatingą česnakų ekstrakto gamybos procesą, kad būtų išsaugotos ir koncentruotos augalo sudedamosios dalys (tame tarpe alicinas) ir tuo pačiu neutralizuojamas aitrus česnakų kvapas.

Vienoje kapsulėje yra: 

RMV %

Česnakų (Allium Sativum) ekstraktas (jame yra 3 mg alicino)

300 mg

-

Sudėtyje nėra gliuteno, cukraus, laktozės, sojų. Tinka vegetarams ir veganams.

Sudedamosios dalys: Česnakų (Allium Sativum) ekstraktas,  lipnumą reguliuojanti medžiaga mikrokristalinė celiuliozė, drėgmę išlaikanti medžiaga celiuliozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, kapsulės apvalkalas hidroksipropilmetilceliuliozė.

 

Vartojimas. Gerti po 1 kapsulę per dieną.  Kapsules geriausia vartoti kartu su maistu.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Nevartoti pasibaigus tinkamumo laikui. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.