Kodas 93686
Gamintojas Amalgame Luxe Ltd

SULSENA, šampūnas-pasta nuo pleiskanų, 75 ml

Dėl sieros junginio SeS2 (seleno disulfidas) ir naudingų priedų komplekso, šampūnas-pasta yra efektyvi priemonė nuo pleiskanų, pasižyminti švelniu ploviklio poveikiu.

 

Tai normalizuoja galvos odos riebalinių liaukų veiklą, apsaugo nuo pleiskanų ir nemalonaus niežėjimo atsiradimo, egzogeninių toksinų, kurie sunaikina plaukų šaknų aparatą, susidarymo. Pagerina gyvybinę plaukų folikulų veiklą, padidina plaukų tonusą ir apsaugo nuo destruktyvių procesų plaukų augimo zonoje. Suteikia plaukams sveiką ir prižiūrėtą išvaizdą. Naudojimas: tepkite pakankamą kiekį šampūno-pastos ant drėgnų plaukų ir pirštų galiukais įtrinkite į galvos odą prie plaukų šaknų. Po įtrynimo palaikykite 10-15 min. ir nuplaukite šiltu tekančiu vandeniu. Naudojimo rekomendacijos: tepkite 2 kartus per savaitę 1 mėnesį. Dažnis pagal poreikį. Atsargumo priemonės: sudėtyje yra seleno disulfidas. Venkite patekimo į akis ir ant pažeistos odos. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Kontraindikacijos: nenustatyta. Šampūnas-pasta neturėtų būti naudojamas esant individualiam atskirų komponentų netoleravimui ar padidėjusiam jautrumui. Laikymo sąlygos: laikyti nuo +6 iki +25C temperatūroje, ne aukštesnėje kaip 70% drėgmės, atokiau nuo šilumos šaltinių. Venkite tiesioginių saulės spindulių.

 

Sudėtis: Aqua, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Sodium Ceteareth Sulfate, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Potassium Ceteareth Phosphate, Selenium Sulfide, Parfum, Cinnamyl Alcohol, DMDM Hydantoin, Citric Acid.