Kodas 90476
Gamintojas Inter Fragrances

SEBORADIN, balzamas nuo plaukų slinkimo, 200 ml

Balzamas yra preparatas, parinktas plaukų stiebui. Palengvina išsipainiojimą, padaro plaukus atsparesnius ištraukimui šukuojant – mažiau plaukelių ant šepečio. Saw palmetto rekomenduojama plaukams, linkusiems slinkti sergant androgenine alopecija, prižiūrėti. Priemonė apsaugo plaukus tiesinimo ir formavimo džiovinimo metu, nes pridėta arnikos, rėžiukų ir gebenių. Dėl sudėtyje esančio artišokų ekstrakto ir argano aliejaus balzamas stiprina plaukus, daro juos atsparesnius mechaniniams pažeidimams ir gerina jų būklę. Plaukai tampa blizgūs ir švelnūs.

Tepkite ant išplautų plaukų tinkamai parinktu SEBORADIN šampūnu galvos odai, paskirstykite ir įmasažuokite į plaukus. Nuplaukite po 3-5 minučių. Kasdieniniam naudojimui. SEBORADIN rekomenduojama vartoti kartu su preparatais, skirtais įtrinti į galvos odą. Saugoti nuo vaikų. Laikymo sąlygos: laikyti sausoje vietoje nuo +5°C iki +25°C.

Ingredients: Nasturtė, arnika, gulsčioji serenoja, rozmarinas, raudonžiedė notrelė, medetka, citrina, artišokų ir šalavijo ekstraktas, argano aliejus.

Gamintojas/ LARA Edyta Pawluškiewicz, ul. Sadowa 32, Poznanė, Lenkija. Platintojas Uab Elevita

Kilmės šalis: Lenkija

Galioja 6 mėn nuo pakuotės atidarymo dienos