Kodas 102685
Gamintojas Scholl Consumer products

SCHOLL VERRUCA & WART, karpų šalinimo priemonė, 80 ml

SCHOLL Freeze Verruca & Wart karpų šalinimo priemonė. 80 ml (53g).

Naudojamas padų karpų ir paprastųjų karpų, kurias sukelia žmogaus papilomos virusas, gydymui. Karpos atsiranda ant pirštų, rankų ir kelių (iškilusios, odos spalvos, kietos ir šiurkščios) arba ant pėdos pagalvėlių, kojų pirštų arba ant kulnų (jos yra labiau suplotos, turi kietus išorinius kraštus ir dažnai jų centre yra mažų juodų dėmių).

Rinkinį sudaro: Aerozolinis balionėlis su skaidraus plastiko gaubtu; baltas plastikinis dangtelis; 12 vienkartinių aplikatorių (8 įprasti ir 4 tikslūs), skirtų daugiausiai 12 procedūrų.

Kaip veikia? Aplikatoriaus galvutė dozuojama itin šaltu skysčiu, po to atsargiai užtepama ant karpų. Oda taps balta. Dėl nušalimo atsiras nedidelis skausmas, perštėjimas. Nuėmus aplikatorių nuo karpos, skausmas, perštėjimo pojūtis greitai sumažės. Per kelias dienas turėtų susidaryti nedidelė pūslelė, o per ateinančias 10–14 dienų karpa nukris, o vietoje jos išaugs nauja oda.

Įprastoms karpoms gydyti paprastai reikia tik vieno gydymo, tačiau, jei reikia, gydymą galima kartoti kas dvi savaites, daugiausiai iki 4 procedūrų. Padų karpos paprastai nenukrenta taip lengvai, kaip paprastosios karpos, todėl jas reikia papildomai tepti kas dvi savaites iki daugiausiai 4 procedūrų. Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, jei karpos išlieka po 4 procedūrų. Jei šalia kitos yra daugiau nei 1 karpa, vienu metu gydykite tik 1. Tada kiekvieną likusią karpą gydykite atskirai, tarp procedūrų kas 2 savaites.

ĮSPĖJIMAS! Prieš naudodami PRIVALOTE atidžiai perskaityti instrukciją! Koks galimas šalutinis poveikis? •Uždėjimo vietoje atsiras skausmas ir pūslių susidarymas; •Naudojant šaldomąsias procedūras kartais atsiranda depigmentacija (laikinas normalios odos spalvos praradimas), tačiau normali odos spalva turėtų palaipsniui grįžti; •Neatsargus šio gaminio naudojimas ir šio instrukcijų lapelio nesilaikymas gali sukelti per gilų užšalimą ir pažeisti viršutinius odos sluoksnius, o tai gali sukelti randų ir (arba) nervų pažeidimą. Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, jei: •skausmas, perštėjimas išlieka; •pasireiškia bet koks kitas šalutinis poveikis. Šis produktas NETINKAMAS, jei sergate cukriniu diabetu arba sutrikusi kraujotaka. Prieš savarankiškai gydydamiesi, pasitarkite su gydytoju.

NAUDOJIMAS: Įsitikinkite, kad gydoma vieta yra švari ir sausa, o karpos yra nukreiptos į viršų. Svarbu laikytis nurodyto laiko, kad gydymas būtų saugus ir veiksmingas, todėl turėkite laikrodį arba buitinį laikmatį, kad sektumėte gydymo laiką. Naudodami laikykitės atokiai nuo karščio, karštų paviršių, kibirkščių, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Jei karpą sunku pasiekti ar pamatyti, patartina paprašyti, kad kas nors padėtų. 1. Pasirinkite tinkamiausią aplikatorių

(atsižvelgiant į karpos dydį) ir pritvirtinkite jį prie balto plastikinio dangtelio, tvirtai įstumdami į didesnę angą gale; 2. Padėkite balionėlį vertikaliai ant uždengto stalo ar kito tvirto paviršiaus. Nelaikykite prie veido, kūno dalių ar drabužių. Uždėkite dangtelį ant balionėlio, kad aplikatoriaus antgalis būtų skaidraus plastiko skydelyje, esančiame skardinės šone; 3. Neliesdami skaidraus plastiko gaubto, tvirtai nuspauskite dangtelį 5 sekundes; 4. Nuimkite baltą dangtelį nuo balionėlio. Aplikatoriaus neišimkite. Prieš tepdami ant karpų, PRIVALOTE palaukti 15 sekundžių, laikydami aplikatoriaus galvutę nukreiptą žemyn. Tai leidžia skysčiui kauptis aplikatoriaus galvutėje ir pasiekti užšalimo temperatūrą; 5. Įsitikinkite, kad gydoma karpa yra nukreipta į viršų. Laikydami aplikatoriaus galvutę žemyn, lengvai uždėkite ant karpos vidurio, nepertraukiamai laikykite ne ilgiau nei 40 sekundžių. Netepliokite.

NENAUDOKITE: •Vaikams iki 4 metų amžiaus. Jei naudojama 4 m. ir vyresniems vaikams, būtina suaugusiųjų priežiūra; •Ant apgamų, tamsios spalvos, plaukuotos ar kitaip neįprastai atrodančios odos; •Ant plonos odos (pvz., veido, pažastų, smakro, krūtų, sėdmenų), lytinių organų karpų, gleivinių (pvz., burnos viduje, nosyje, išangėje, lytiniuose organuose, lūpose, ausyse ar prie akių) arba

esant odos ligoms su patinimo ar paraudimo požymiais; •Jeigu sergate cukriniu diabetu arba Jūsų kraujotaka sutrikusi; • Jeigu esate nėščia arba maitinate krūtimi; •Kartu su bet kokiomis kitomis karpų šalinimo priemonėmis. Jei nesate tikras ar turite karpas, pasikonsultuokite su gydytoju.

SVARBU: •Prieš įdėdami gaminį atgal į pakuotę, nuimkite baltą dangtelį ir laikykite atskirai dėžutėje; •Skardinę, dangtelį, likusius aplikatorius ir lapelį laikykite originalioje pakuotėje, kad galėtumėte naudoti ateityje; •Laikykite apdorotą plotą švarų, nepeškite ir nebraižykite; •Nepradurkite pūslių; •Kai karpos pradeda atsiskirti nuo odos, daugiau negydykite - palikite visiškai natūraliai atsiskirti; •Po gydymo leidžiama maudytis duše.

PAVOJINGA! Ypač degus aerozolis. Slėginis indas: kaitinant gali sprogti. Saugoti nuo saulės spindulių. Nelaikykite aukštesnėje nei 50°C temperatūroje. Nepradurkite ir nedeginkite, net ir po naudojimo. Saugoti nuo uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną ar ant kokios nors įkaitintos medžiagos. Saugoti nuo vaikų. Tik išoriniam naudojimui. Visada naudokite pateiktą baltą plastikinį dangtelį ir aplikatoriaus antgalius. Kiekvienai karpai naudokite naują aplikatorių. Nenuimkite nuo balionėlio skaidraus plastiko gaubto. Nekiškite aplikatoriaus antgalio tiesiai į oranžinį antgalį. Netinkamas šio gaminio naudojimas gali sukelti nudegimus arba nuolatinius sveikų audinių randus arba apakimą. Naudoti tik gerai vėdinamose patalpose. Venkite įkvėpti. Jei produkto įkvėpėte ar prarijote, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.. Vengti patekimo į akis.