Kodas 102700
Gamintojas Scholl Consumer products

SCHOLL, pleistrai pūslelėms įvairių dydžių, 5 vnt.

SCHOLL pleistrai pūslelėms įvairių dydžių. 5 vnt. Be latekso. Medicinos prietaisas.

PAKUOTĖJE YRA: 2 dideli pleistrai, idealiai tinkantys didelėms pūslėms arba pūslelėms ant kulnų; 2 vidutinio dydžio pleistrai, idealiai tinkantys kojų pirštų pūslelėms; 1 mažas pleistras.

Iš karto malšina pūslių skausmą*. Palengvina gijimo procesą**. Tvirtai išsilaiko iki 7 dienų. 100% atsparūs vandeniui ir laidūs orui.

*Paminkština ir apsaugo pažeistą sritį, kad greitai numalšintų skausmą; **Sugeria nedidelį kiekį skysčių, kad sukurtų optimalią aplinką odai/ pūslėms gyti.

 

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA: Nuvalykite ir gerai nusausinkite paveiktą odos vietą. Įsitikinkite, kad pažeistoje vietoje nėra kremų ir aliejų. Nuimkite pirmąją pagrindinę plėvelę nuo pleistro ir padėkite lipnia puse žemyn ant pūslelės, sandariai ją uždengdami. Palikite pleistrą ant odos, kol jis pats nusiims. Norėdami nuimti pleistrą: pakelkite vieną pleistro kraštą ir švelniai nuplėškite jį nuo odos.

ĮSPĖJIMAI: •Nenaudoti pakartotinai; •Tik išoriniam naudojimui. •Vengti patekimo į akis. •Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. •Nenaudokite, jei esate alergiškas pleistrui ar jo sudedamosioms dalims. •Prieš pradėdami gydytis savarankiškai, jei turite pūslelę, jei sergate cukriniu diabetu, sutrikusi kraujotaka arba sumažėjęs pėdų jautrumas, visada kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą, nes jums gali kilti opų atsiradimo rizika. KONTRAINDIKACIJOS: Nenaudoti ant pažeistos odos, atvirų ar infekuotų žaizdų.

SUSISIEKITE SU MUMIS: Apie rimtus incidentus reikia pranešti teisėtam gamintojui ir vietinei kompetentingai institucijai.