Kodas 102689
Gamintojas Scholl Consumer products

SCHOLL, geliniai vidpadžiai darbinei avalynei, 1 pora, dydis 35,5 - 40,5

SCHOLL Work&Boot GelActiv™ geliniai vidpadžiai. 1 pora. Dydis 35,5-40,5. Sukurta suteikti komfortą darbo avalynėje visą dieną. Tinka diabetu sergantiems žmonėms.

Atsparus kvapui viršutinis vidpadžio audinys užtikrina, kad pėdos būtų sausos, gaivios ir vėsios visą dieną. GelWave™ technologija užtikrina puikią* amortizaciją ir sugeria smūgius, atsirandančius dirbant ant kietų paviršių. *lyginant su batais be vidpadžių.

NAUDOJIMAS: • Išimkite esamus batų vidpadžius; • Įdėkite Scholl vidpadžius į batus ir patikrinkite jų dydį; • Jei reikia, apkirpkite išilgai linijos, kuri atitinka jūsų batų dydį, arba kaip orientyrą naudokite originalius vidpadžius; • Įdėkite vidpadžius juodai-oranžinės spalvos puse žemyn. Vidpadžius pakeiskite kas 6 mėnesius arba kai atsiranda nusidėvėjimo požymių. Valykite šilta muiluota šluoste (nemirkykite).

ĮSPĖJIMAI: Nutraukite naudojimą, jei pajutote skausmą ir diskomfortą arba bet kokią nepageidaujamą reakciją. Nenaudoti, jei oda pažeista ar sudirgusi.

Vidpadžių tinkamumas batų dydžiui** pateiktas ant pakuotės šono. **Tai tik gairės dėl tinkamumo batams, nes priklausomai nuo batų konstrukcijos, tinkamumas gali skirtis.