Kodas 102701
Gamintojas Scholl Consumer products

SCHOLL FUNGAL NAIL, priemonė nagų grybelio gydymui, 3,8 ml

SCHOLL Fungal Nail priemonė nagų grybelio gydymui. 3,8 ml. Priemonė tinka lengvoms grybelinėms nagų ligoms gydyti. Jei simptomai tęsiasi ilgiau nei 2 metus; spalvos pakitimas apėmė viso nago paviršių; simptomai pasireiškia daugiau nei dviem kojų pirštams, turite kreiptis į gydytoją. Grybelio simptomai: gelsva/rusva nago spalva; baltos „salelės“ nago paviršiuje; nagas atrodo šiurkštesnis, trapesnis ir su iškilimais;

Dermatologiškai patikrinta. Dviejų žingsnių sistema veiksmingai gydo grybelio apimtus nagus ir padeda užkirsti kelią infekcijos plitimui: dildymo ir specialių ingredientų derinys leidžia greičiau prasiskverbti į infekcijos šaltinį; tirpalas padeda užkirsti kelią grybelio plitimui ir apsaugo nuo tolesnių pažeidimų ir infekcijų. Prieš naudodami PRIVALOTE atidžiai perskaityti instrukciją!

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA. Gydymas vyksta dviem etapais: 1 etapas (4 savaitės). •kartą per savaitę su dilde, kurią išimkite stumiant rankenėlę į viršų, suimant ją už Scholl logotipo, dildykite užkrėsto nago paviršių, kad pašalintumėte viršutinius sluoksnius. Dildę iš karto išmeskite. Nuo nago ir odos nuvalykite likučius. •Kasdien užkrėstą nagą patepkite skysčiu. Nuvalykite skystį nuo odos aplink nagą. Prieš apsimaunat kojines, batus ar prieš miegą leiskite skysčiui išdžiūti ~5 min. Rekomenduojama nedrėkinti kojų bent 30 min. •Antrą, trečią ir ketvirtą savaitę procedūrą kartokite. •Ketvirtos savaitės pabaigoje paskutine likusia dilde sutvarkykite nagų kraštus ir pašalinkite ant nago paviršiaus likusias įdubas. Užtepkite nagų skystį ir pereikite prie 2 etapo. Pastaba: Jei praleidote vieną iš kasdienių skystų aplikacijų, tiesiog toliau naudokite produktą, kaip nurodyta, iki gydymo fazės pabaigos. 2 etapas (9 mėnesiai). •kad išvengtumėte plitimo ir apsisaugotumėte nuo pasikartojimo, kartą per savaitę tepkite užkrėstą nagą skysčiu, kol išnyks spalva. Tai gali užtrukti iki 12 mėnesių, priklausomai nuo jūsų nagų augimo greičio. Naudojant nagų grybelio gydymą negalima naudoti nagų lako ar dirbtinių nagų. Kojų nagus kirpkite kartą per mėnesį – niekada nekirpkite iki odos lygio (palikite 2–3 mm).

 

ĮSPĖJIMAS: Jei sergate cukriniu diabetu arba sutrikusi kraujotaka, prieš naudodami pasikonsultuokite su gydytoju. Vengti patekimo į akis ir ant odos. Jei atsiranda dirginimas ar alerginė reakcija, nutraukite naudojimą. Po naudojimo visada uždėkite dangtelį. Kad išvengtumėte infekcijos plitimo, dildžių niekada nenaudokite pakartotinai. Tik išoriniam naudojimui. Nenaudokite pažeistai odai ar kitoms pėdų ligoms gydyti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Netinka vaikams iki 12 metų. Laikyti žemesnėje kaip 25°C temperatūroje.