Kodas 79571
Gamintojas Sasmar, Belgija

SASMAR CONCEIVE PLUS, vaisingumo lubrikantas, 75 ml

 Vienintelis Lietuvoje VAISINGUMO LUBRIKANTAS

    Saugus spermatozoidams
    Subalansuoti elektrolitai ir pH
    Su kalcio ir magnio jonais
    Padeda natūraliai apvaisinti
     Kliniškai patikrintas
     Rekomenduoja gydytojai

Kas yra Conceive Plus?

Šis makšties gelis pagerina spermatozoidų gyvybingumą ir judrumą lyginant su įprastais lubrikantais. Jis praturtintas spermatozoidams gyvybiškai svarbiomis medžiagomis. Papildomai drėkindamas makštį padidina pastojimo tikimybę.

Tai vienintelis vaisingumo lubrikantas Lietuvoje, sukurtas JAV specialistų, kliniškai patikrintas. Conceive Plus kruopščiai sukurtas, kad pH (7.5) ir osmoliaringumas (357mOsmol/L) atitiktų saugią spermatozoidams aplinką. Vienintelis lubrikantas sudėtyje turintis kalcio ir magnio jonų, kurie yra svarbūs ląstelių gyvybingumui ir apvaisinimo procesui, todėl Conceive Plus yra idealus naudoti norint pastoti. Conceive Plus sudėtyje nėra žalingų inhibitorių, tokių kaip EDTA ir sudėtingų angliavandenių, kurie trukdo pastojimui. Conceive Plus sukurtas išskirtinai tam, kad palaikytų ir pagerintų spermatozoidų judrumą ir gyvybingumą. Papildomai drėkindamas makštį padidina pastojimo tikimybę.

 Kliniškai patikrintas, atitinkantis makšties terpę, papildomai drėkina ir padidina pastojimo tikimybę.

Naudojimas. Naudokite arbatinio šaukštelio gelio kiekį prieš arba lytinių santykių metu. Rekomenduojama naudoti 10-15 min. prieš lytinius santykius, kad gelis pasklistų po visą makštį.

Gelis saugus ir tinkamas kasdieniniam naudojimui.

Įspėjimai. Nerekomenduojama naudoti, jei pažeistas tūbelės folijos antspaudas po dangteliu arba jo nėra. Atsiradus dirginimui, nutraukite naudojimą. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje  2-30°C temperatūroje.

Sudėtis. Vanduo, hipromeliozė, natrio chloridas, metilparabenas, glicerinas, natrio fosfatas, kalio chloridas, natrio divandenilio fosfatas, magnio chloridas, kalcio chloridas.

Gamintojas. SASMAR Sprl, 40-42 rue de l'Association, B-1000. Briuselis, Belgija.