Kodas 92667
Gamintojas Innosan GmbH

SANOHRA SWIM, AUSŲ KIŠTUKAI PLAUKIOJIMUI VAIKAMS, 2 VNT.

„SANOHRA swim“

APSAUGO AUSIS NUO VANDENS PATEKIMO

Ausies kištukas keturiomis minkštomis, elastingomis plokštelėmis, turinčiomis ypatingą formą, „įsitvirtina“ ausies landoje, todėl „SANOHRA swim“ patikimai apsaugo ausį.

Be to, kištukai „SANOHRA swim“ patogiai gali būti ausyje ir ilgesnį laiką. Todėl vanduo negali patekti į ausies landą.

ü  Apsaugo ausis nuo vandens patekimo

ü  Apsaugo ausies landą plaukiojant arba maudantis

ü  Lengva naudoti ir patogu įsikišti

DAUGKARTINĖ PRIEMONĖ

„SANOHRA swim“ yra dviejų standartinių dydžių:

ü  Suaugusiesiems

ü  vaikams iki 12 metų

Suaugusieji, kurių ausų landos siauros, turėtų naudoti vaikiško dydžio kištukus. Tai padės išvengti diskomforto ar skausmo, kurį sukelia didesnių priemonių naudojimas.

Ausų kištukų plaukiojimui Sanohra swim adult naudojimas
Perkelkite ranką per galvą ir šiek tiek kilstelėkite į viršų viršutinę ausies dalį kitoje galvos pusėje. Dabar ausies landa yra praplėsta. Kitos rankos nykščiu ir smiliumi laikydami „SANOHRA swim" kotelį, lengvais sukamaisiais judesiais įkiškite „SANOHRA swim" į ausies landą plokštelėmis į priekį. Tą patį atlikite su kita ausimi.
Kaip išimti „SANOHRA swim"?
Prieš išimdami šiek tiek pakelkite ausį, kaip aprašyta. Apsauginių ausų priemonių neištraukite staiga, bet išimkite lėtai, lengvais sukamaisiais judesiais.
Vaikai turi naudoti apsaugines priemones ausims tik prižiūrint suaugusiesiems. Jaunesniems nei 3 metų vaikams apsaugines priemones ausims turi įkišti ir išimti tik suaugusieji. Dėl apsauginių priemonių ausims naudojimo prieš tai reikia pasitarti su gydytoju. Ausies uždegimo, ausies būgnelio pažeidimų ar ventiliacinių vamzdelių naudojimo atvejais prieš tai pasikonsultuokite su gydytoju.