Kodas 89918
Gamintojas Frenchtop Natura Care Products BV

ROYAL GREEN ŽUVŲ TAUKAI OMEGA-3 79%, 60 kapsulių

ROYAL GREEN Žuvų taukai Omega-3 79%

Ypač koncentruoti ir išvalyti žuvų taukai. Net 790mg tyros Omega-3 vienoje kapsulėje! Be žuvies poskonio. Optimalus įsisavinimas. Tik 1 kapsulė per dieną!

Maisto papildas

60 minkštųjų kapsulių

Mes įsitikinę, jog tyrumas ir stipri koncentracija yra svarbiausi aspektai, kuomet kalbame apie žuvų taukus. Mūsų unikalios gavybos ir išgryninimo procedūros metu pašalinami teršalai, tokie kaip PCB, sunkieji metalai, gyvsidabris ir kitos kenksmingos medžiagos. Taip gauname ypač tyrus ir koncentruotus žuvų taukus. Royal Green Žuvų taukams naudojamos įvairios nedidelės giliųjų vandenų vandenynų žuvys. "Jūros draugo" sertifikatas užtikrina, kad žvejyba yra vykdoma nepakenkiat gamtos ištekliams ir kad žuvų rūšys nėra išgaudomos. Sudėtyje esantis antioksidantas neutralizuoja žuvies oksidacijos procesus, o apelsinų kvapioji medžiaga apsaugo nuo nemalonaus žuvies poskonio. Vienoje kapsulėje yra net 790 mg Omega-3 (530 mg EPR, 160 mg DHR ir 100 mg kitų omega-3).

Savybės:

  • „Jūros draugo“ sertifikatas už tvarią žvejybą
  • Ypač didelė koncentracija (ne mažiau kaip 79% Omega-3)
  • Patentuotas grynumas
  • Kapsulė pagaminta iš žuvų želatinos

Siūlome vartoti:

  • DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją ir padeda išsaugoti normalų regėjimą (teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR)
  • EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą (teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR)

 

Maistinės medžiagos:

1 kapsulėje yra:

Giliųjų vandenų žuvų taukai

1000 mg

Omega-3 riebalų rūgščių:

790 mg

   -EPR (eikozapentaeno rūgštis)

530 mg

   -DHR (dokozaheksaeno rūgštis)

160 mg

   -kitų Omega-3 riebalų rūgščių

100 mg

 

Sudedamosios dalys: giliųjų vandenų žuvų taukai, kapsulė: (žuvies želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, vanduo), antioksidantas tokoferolių koncentruotas ekstraktas, apelsinų kvapioji medžiaga.

Vartojimas: 1 kapsulė per dieną, pageidautina valgio metu.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Jei sergate, geriate vaistus, nėštumo ar žindymo periodu, dėl maisto papildo vartojimo rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Laikymo sąlygos: laikyti sausai, kambario temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Grynasis kiekis: 84g (1 minkštoji kapsulė po 1410 mg)

Partija/Geriausias iki: žr. pakuotės apačioje

Gamintojas: Frenchtop Natural Care Products BV, 1620 AL Hoorn, Olandija

Platintojas: UAB Arimeda, Salyno g. 10a, Kaunas, Lietuva