Kodas 87823
Gamintojas Inebios, Prancūzija

RHINOLAYA PROTECT, nosies purškalas, izotoninis, 50 ml

RHINOLAYA PROTECT nosies purškalas (izotoninis)

 

  •          alergenų (žiedadulkės, namų dulkės, oro tarša, gyvūnų plaukai ir t.t. ) pažeistai nosies gleivinei
  •          išvalo nosies ertmes (tinkamas suaugusiems, vaikams, kūdikiams, nėštumo ir žindymo laikotarpiu)

Užsikimšusi arba varvanti nosis, alergijos yra priskiriamos nosies gleivinės pažeidimams, kurie gali sukelti kvėpavimo sutrikimus suaugusiems ir vaikams. Rhinolaya Protect purškalo sudėtyje yra Himalajų druska, kuri susidarė prieš daug milijonų metų, išdžiūvus senosioms jūroms Himalajų kalnų papėdėse ir glūdi giliai žemėje, apsaugota nuo aplinkos taršos. Ji kasama rankomis, išplaunama ir išdžiovinama. Himalajų druskoje yra ypač gausus mineralinių elementų kiekis – ji labai naudinga sveikatai. Kad sustiprinti naudingą raminamąjį poveikį pacientams, linkusiems į alergijas, Rhinolaya Protect sudėtyje taip pat yra valgomojo svogūno ir Sabadilės vaistinių ekstraktų.

 

Naudojimas: Įpurkškite po 2-4 įpurškimus į abi nosies landas, kartokite pagal poreikį. Gali būti naudojamas ilgą laiką ir derinama su specifiniu gydymu.

 

Nepageidaujamas poveikis: Iki šiol nebuvo pastebėta. Nevartokite preparato, jei žinote, kad esate jautrus (alergiškas) vienai ar kelioms sudėtinėms jo dalims.

 

Laikymas: apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ar temepratūros aukštesnės nei 500C. Atidarydami nenaudokite jėgos, po naudojimo nepradurkite ir nedeginkite. Laikykite ne aukštesnėje kaip 250C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite, jei yra pasibaigęs galiojimo laikas, nurodytas pakuotės apačioje.

 

Sudėtis: Išgrynintas vanduo izotonizuotas Himalajų druska, valgomasis svogūnas, vaistinė sabadilė, mangano gliukonatas.

 

Pakuotė: 50 ml.

 

Gamintojas: Inebios Laboratorija, 18 chemin de la Violette, F - 31 240 L'Union, Prancūzija.

Atstovas: UAB Genba Pharma Veiverių pr. 150, LT-46391 Kaunas, Lietuva.