Kodas 102246
Gamintojas Escolit

REXSAVIT LIPO Mg+B6+MELATONINAS, 30 kietųjų kapsulių

Rexsavit maisto papildai liposomose sukurti naudojant pažangius šių laikų farmacijos laimėjimus tam, kad veikliosios medžiagos patektų tiesiai į žmogaus organizmo ląsteles ir  kad būtų pasiektas maksimalus vitaminų ir mineralų pasisavinimas. 

Magnis ir vitaminas B6 padeda palaikyti normalią nervų  sistemos veiklą, psichologinę  funkciją ir energijos apykaitą, taip pat padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, vitaminas B6  - padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, taip pat padeda reguliuoti hormonų aktyvumą.

Melatoninas* padeda mažinti laiko, reikalingo norint užmigti trukmę, bei subjektyvų laiko juostų skirtumo pajautimą.

Teigiamas poveikis pasireiškia suvartojant 1 mg melatonino prieš einant miegoti arba suvartojant ne mažiau kaip 0,5 mg prieš einant miegoti pirmą kelionės dieną ir kelias dienas po atvykimo į kelionės tikslo vietą.

Vartojimas: suaugusiems vartoti po 1 kapsulę vakare prieš miegą. Turintiems rijimo sutrikimų, kapsulės turinį išspausti į maistą, gėrimą ar tiesiai į burną.

Sudedamosios dalys: citrinų rūgšties magnio druskos, maltodekstrinas, želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, užpildas mikrokristalinė celiuliozė, emulsiklis saulėgrąžų lecitinai, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, dažikliai: krakmolo natrio oktenilsukcinatas ir kalcio karbonatas, piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6), melatoninas.

Maistinė medžiaga

1 kapsulėje

RMV*

Magnis

55 mg

15 %

Vitaminas B6

5 mg

357 %

Melatoninas

1 mg

RMV* - referencinė maistinė vertė. Grynasis kiekis: 23,1 g (1 kapsulė 0,77 g)