Kodas 96461
Gamintojas Orion

REMO-WAX SPRAY, ausų purškalas ausų sieros kamščiui tirpdyti, 10 ml

Remo‑Wax® spray ausų purškalas ausų sieros kamščiui tirpdyti ir apsaugoti nuo jo susidarymo.

Naudojimas:

Sušildykite Remo-Wax spray buteliuke esantį skystį iki rankų temperatūros (apie 37 °C).

Jei purškalą naudojate pirmąjį kartą, reikia 3-5 kartus išpurkšti į orą, kol bus išpurkšti smulkūs purslai. Viršutinę ausies dalį kelis kartus švelniai patraukite aukštyn ir žemyn. Buteliuką laikykite vertikaliai ir purkštuvo galiuką įkiškite į ausies landos angą. Išpurkškite Remo-Wax spray 2-3 kartus į ausį. Ausies kaušelį sukamaisiais judesiais keletą kartų patraukite aukštyn ir žemyn.

Leiskite Remo-Wax spray suveikti (tai užtruks 20-60 min.). Jei reikia, tirpalą ausyje galite palikti per naktį.

Po panaudojimo nuimkite purkštuvo galiuką, nuplaukite jį švelniu muilinu vandeniu, kruopščiai nuskalaukite, nudžiovinkite ir uždėkite atgal. Negalima naudoti purškalo buteliuko, jei ant jo neuždėtas purkštuvo galiukas!

Panaudojus Remo-Wax spray ausų purškalą, ausies kanalą reikia praplauti.

Jei susidaręs sieros kamštis po vienos tirpdymo procedūros neištirpo, jei reikia, ausų purškalo panaudojimo ir praplovimo procedūrą galite kartoti tris dienas iš eilės.

Sieros kamščio susidarymo galite išvengti reguliariai kartą per mėnesį naudodami Remo-Wax spray. Remo-Wax spray ausų purškalas yra skirtas asmeniniam naudojimui.

Kada negalima vartoti Remo-Wax spray

Ausies uždegimas ar skausmas; Iš ausies skiriasi sekretas; Ausies būgnelis yra pažeistas, perforuotas ar buvo pradurtas;Alergija (padidėjęs jautrumas) bet kuriai Remo-Wax spray sudėtinei medžiagai.

Galimas šalutinis poveikisRetais atvejais dėl Remo-Wax spray vartojimo gali būti vietinė alerginė reakcija. Nemalonus pojūtis ausies landoje. Odos sudirginimas. Laikinas galvos svaigimas.

Ypatingos populiacijos

Jei Jums yra koordinacijos ar judesių sutrikimų arba dreba rankos, paprašykite aplinkinių pagalbos įpurkšti Remo-Wax spray purškalą į išorinę ausies landą ir praplauti.

Vaikai

Remo-Wax spray vaikams gali būti naudojamas tik gydytojo nurodymu.

Naudojantys klausos aparatą

Jei naudojate klausos aparatą, įdėkite jį atgal į ausį tik pabaigę ją plauti, kai iš ausies bus išbėgęs vanduo.

 

Sudėtis: Alantoinas, etoksilintas lanolinas, polisorbatas 80, polisorbatas 60, skystasis sorbitolis, fruktozės sirupas, polioksietileno stearilo eteris, polioksietileno oleilo eteris, lanolino aliejus, izopropilo miristatas, audinių taukai, fenetanolis, cetilo alkoholis, butilhidroksitoluenas, sorbo rūgštis, benzetonio chloridas ir vanduo.