Kodas 102394
Gamintojas Lornamead Ltd, UK

RAPID WHITE, WHITE+BOOSTER STRONG, balinamoji dantų pasta, 75ml

,,Rapid White“ balinamoji dantų pasta „White + Strong Booster“, 75 ml

Dantų pasta „White + Strong Booster“ pasižymi veiksmingu dvejopu poveikiu. Ji iš karto suteikia optinį baltų dantų efektą. 3* atspalviais baltesni dantys!

 

Tuo pat metu aktyvioji formulė su optimaliu pH padeda remineralizuoti bei stiprinti dantų emalį ir taip apsaugo nuo ėduonies. Panaudojus dantų pastą „White + Strong Booster“, dantys iš karto atrodo baltesni. Sudėtyje yra natrio fluorido (1 000 ppm F) ėduonies profilaktikai. Cinamono!  Gaivus burnos kvapas dėl pastos sudėtyje esančių mėtų. Tinka naudoti kasdien ir idealiai papildo dantų balinimo priemones „Rapid White“. Dantų pastos naudojimas po balinimo

procedūros padeda išvengti naujų dantų spalvos pakitimų. Skirta naudoti tik suaugusiesiems.

 

Naudojimas: valykite dantis ne trumpiau nei dvi minutes, geriausia po kiekvieno valgio arba bent du kartus per dieną, arba kaip rekomenduoja odontologas ar gydytojas. *Kliniškai patvirtinta: iki 3 lygių baltesni dantys jau pirmą kartą išsivalius dantis. Optinis poveikis yra laikinas.

 

Sudėtyje nėra: natrio laurilsulfato (SLS, sodium lauryl sulfate) parabenų ir peroksido. Nepažeidžia emalio. Nesukelia dantų jautrumo. Sudėtyje yra fluorido (1000 ppm F), todėl stiprinamas dantų emalis, dantys apsaugomi nuo ėduonies. Gaivaus mėtų skonio. Be peroksido! Be parabenų! Gali būti naudojama nešiojant breketus! Skirta kasdieniniam naudojimui.