Kodas 96085
Gamintojas Lornamead Ltd, UK

RAPID WHITE POWER SET, balinamoji dantų sistema

Dantų balinamoji sistema balina dantis net iki 6 atspalvių tik per 1 savaitę! 2 atspalviais baltesni dantys jau po pirmo panaudojimo. Saugi emaliui, nauja JAV patentuota technologija.

 

Kliniškai patvirtintas ir paprastas būdas dantų balinimui n a m u o s e . N e s u k e l i a d a n t ų j a u t r u m o !

Termokapos susiformuoja pagal jūsų dantų formą! Į puodelį ar į karščiui atsparią talpą įpilkite verdančio vandens, palaukite apie 60 sek. Tada panardinkite kapą, nepaleiskite, laikykite už laikiklio. Palaukite apie 10-15 sek., kol kapa pasidarys permatoma. Ištraukite iš vandens, patikrinkite kapos temperatūrą, kad nenusidegintumėte ir atsargiai įdėkite į burną, priglausdami prie viršutinių dantų. Pataisykite kapą, kad kuo tiksliau priglustų prie dantų. Užsičiaupkite ir palaikykite 10

sek., kol kapa susiformuos pagal jūsų dantų formą.

Tą patį procesą kartokite su apatinių dantų kapa.

Pasiruošimas balinimui.

Švelniai išsivalykite dantis dantų pasta ir šepetėliu.

1 žingsnis. Dantų paviršių, kurį norite balinti, patepkite balinimą skatinančiu pieštuku Accelerator (Step 1). Stenkitės pieštuku patepto dantų paviršiaus neliesti lūpomis, kad nenusivalytų veikliosios medžiagos. 2 žingsnis. Į individualiai suformuotas dantų kapas užtepkite kelis lašus balinamojo gelio (Step 2) ir jį paskirstikite per visą kapos ilgį. Tada įdėkite kapas į burną ir laikykite 10 minučių. Procedūros užbaigimas. Išimkite kapas.

Neviršikite rekomenduojamo laikyti laiko. Išsivalykite dantis balinamąja dantų pasta. Rekomenduojama procedūrą atlikti 2 kartus į dieną, 7dienas iš eilės.

Sudėtyje nėra: natrio laurilsulfato (SLS, sodium lauryl sulfate) ir peroksido. Dėmesio! Negalima naudoti jaunesniems nei 14 metų, taip pat sergantiems dantenų ligomis, gingvitu, esant kraujuojančioms ar nusmukusioms dantenoms, dantų jautrumui. Nenaudokite produktų, jeigu esate jautrus bent vienai sudedamųjų dalių. Nenaudokite, jeigu dėvite dantų breketus. „1 Week“ sistemos nerekomenduojama naudoti ilgiau negu 14 dienų.

Ilgesnis naudojimas galimas tik su odontologo priežiūra. Nerekomenduojama naudoti nėščioms ar maitinančioms moterims. „1 Week“ sistema balina tik natūralius dantis. Karūnėlių, tiltelių ir plombų spalva lieka nepakitusi ir jų struktūra nepažeidžiama.

Atsiradus sudirgimui, būtina nutraukti naudojimą.

Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant išplauti akis su dideliu švaraus vandens kiekiu. Jei sudirgimas nepraeina, būtina kreiptis į gydytoją. Tik išoriniam naudojimui. Neryti!

 

Sudėtyje nėra: natrio laurilsulfato (SLS, sodium lauryl sulfate) ir peroksido.