Kodas 99870
Gamintojas RPM Pharma

PULSAAR ACTIVE Riešo mova. Juoda spalva. L dydis

PULSAAR ACTIVE Riešo mova. Juoda spalva. L dydis

 

Audinio sudėtis: 32 % nailonas, 22 % medvilnė, 19 % poliesteris (su germaniu), 16 % poliesteris (su bambuko anglimi),  6 % poliesteris, 5 % spandeksas (laikra)                                                   

 

Numatyta paskirtis: puikiai padeda palaikyti raumenų ištvermę ir pagreitinti atsistatymą.

 

„Infra Reflect" technologija atsistatymui: „Infra Reflect“ mineralų technologijoje naudojamas germanis ir bambuko anglis. Kai audinys liečiasi su oda, kūno išskiriama šiluma stimuliuoja šiuos puslaidininkius, todėl toje vietoje gali padidėti kūno temperatūra ir suaktyvėti kraujotaka.

 

Numatyta paskirtis: puikiai padeda palaikyti raumenų ištvermę ir pagreitinti atsistatymą.

 

Tinka naudoti kiekvieną dieną: 3D orui pralaidus pluoštas leidžia riešo movą dėvėti daugybę valandų.

 

Pažangus pluoštas: anglies ir germanio dalelės stimuliuoja vietinę kraujotaką, kad padėtų sumažinti skausmą ir pagreitintų  atsistatymą. Veiklieji elementai germanis ir anglis yra puslaidininkiai, kuriuos stimuliuoja kūno šiluma ir kurie pradeda veikti tuoj pat, kai naudojate movą.

 

Puikiai tinka visoms sporto šakoms: suspaudimas užtikrina, kad riešo mova tvirtai laikytųsi savo vietoje. Puikiai tinka sportuojant, vairuojant, važiuojant dviračiu ir užsiimant kita veikla lauke ar viduje.

 

Skalbimo instrukcijos: skalbkite švelniu skalbikliu, nenaudokite audinių minkštiklio. Džiovinkite džiovyklėje normalioje arba žemoje temperatūroje arba džiaukite ant skalbinių virvės.