Kodas 99801
Gamintojas RPM Pharma

PULSAAR ACTIVE Blauzdos mova (pora). Juoda spalva. S dydis

Pulsaar Active Blauzdos mova  (pora). Juoda spalva. S dydis. (RPM Pharma SA)

 

Audinio sudėtis: 44 % poliesteris (su germaniu), 30 % nailonas, 15 % poliesteris, 11 % spandeksas (laikra). 

 

Mažina diskomfortą: kompresija gali padėti stabilizuoti raumenis, užkirsti kelią traumoms, mažina vibraciją bei svyravimus.

 

„Infra Reflect " technologija atsistatymui: „Infra Reflect“ mineralų technologijoje naudojamas germanis ir (arba) bambuko anglis. Kai audinys liečiasi su oda, kūno išskiriama šiluma stimuliuoja šiuos puslaidininkius, todėl toje vietoje gali padidėti kūno temperatūra ir suaktyvėti kraujotaka.

 

Mažina diskomfortą: kompresija gali padėti stabilizuoti raumenis, užkirsti kelią traumoms, mažina vibraciją bei svyravimus.

 

Gerina atsistatymą: germanio dalelės stimuliuoja kraujotaką ir gali padėti pagreitinti pažeistų raumenų ir sausgyslių gijimą.

 

Pažangus pluoštas: anglies ir (arba) germanio dalelės stimuliuoja vietinę kraujotaką, kad sumažintų skausmą ir pagreitintų atsistatymą. Veiklieji elementai germanis ir anglis yra puslaidininkiai, kuriuos stimuliuoja kūno šiluma ir kurie pradeda veikti tuoj pat, kai naudojate movą.

 

Gerina judėjimo laisvę: suspaudžia visas blauzdos sritis ir gali padėti sumažinti skausmą.

 

Skalbimo instrukcijos: skalbkite švelniu skalbikliu, nenaudokite audinių minkštiklio. Džiovinkite džiovyklėje normalioje arba žemoje temperatūroje arba džiaukite ant skalbinių virvės.