Kodas 90614
Gamintojas PharmaCare Europe

PROMENSIL MENOPAUSE DOUBLE STRENGHT, 80 mg, 60 tablečių

Promensil Double Strength tabletės. Maisto papildas. 60 tablečių.

Promensil Double Strength sudėtyje yra dvigubai didesnis raudonojo dobilo izoflavonų kiekis nei įprastame Promensil Menopause. Šis maisto papildas skirtas moterims, siekiančioms papildomai praturtinti mitybą.

Tyrimai rodo, kad Promensil gali padėti palaikyti gerą bendrą sveikatą ir savijautą menopauzės metu: kai kurių vakarų šalių dietose yra vartojama mažai ankštinių daržovių (pupų) tokių kaip lęšių, avinžirnių, raudonojo dobilo, sojų ar kitų pupų – maisto turinčio daugiausiai izoflavonų (fitoestrogenų).
Klinikinių tyrimų metu buvo nustatyta, kad moterims menopauzės metu valgant maisto produktus, kuriuose yra gausu natūralių isoflavonų fitoestrogenų, tai gali padėti palaikyti gerą bendrą sveikatą ir savijautą.
Vartojant kasdien Promensil moterys menopauzės metu gauna tą patį kiekį isoflavonų, kaip ir būtų gaunama vartojant tipinę ankštinių daržovių vartojimu paremtą dietą.

Vartojimas: Vartokite po 1 Promensil Double Strength tabletę kasdien valgio metu. Rekomenduojama vartoti ne trumpiau nei 3-8 savaites. Po to tęskite maisto papildo vartojimą, kad palaikytumėte naudingą poveikį.

Vienoje tabletėje yra 80mg standartizuotų maistinių izoflavonų, išgaunamų iš raudonųjų dobilų. Vienoje tabletėje yra 200mg raudonųjų dobilų ekstrakto.

Sudedamosios dalys: užpildai (dikalcio fosfatas, mikrokristalinė celiuliozė), Raudonųjų Dobilų ekstraktas (Trifolium pratense), tabletės apvalkalas (tirštiklis - hidroksipropilmetilceliuliozė , dažiklis –geležies oksidas, polietilenglikolis), lipnumą reguliuojančios medžiagos (silicio dioksidas, magnio stearatas), emulsiklis - skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, antioksidantas - alfa tokoferolis.

Nėra pridėta cukraus, mielių, pieno produktų, kviečių ir kukurūzų krakmolo, glitimo ar dirbtinių skonio medžiagų.

Įspėjimai: Neskirta vartoti nėštumo ar žindymo laikotarpiu. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozes. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Laikyti ne aukštesnėje kaip +30°Сtemperatūroje, sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas: PharmaCare Europe Ltd., Jungine Karalystė

Atstovas Lietuvoje: „Ravafarma“ UAB, Tverečiaus 24-12, Vilnius, Lietuva,

Serija: žr. ant pakuotės. Geriausias iki (pabaigos): žr. ant pakuotės