Kodas 70648
Gamintojas Biolab SA, Belgija

PRELOX, 60 tablečių

Prelox

 

Maisto papildas

 

 

„Prelox“ gali suteikti galimybę vėl mėgautis seksualiniais malonumais ir aistra, kuriuos paprastai susilpnina laikas. Tai yra patentuotas natūraliai randamų medžiagų L-arginino aspartato ir piknogelio kompleksas. „Prelox” sudėtyje esantys L-argininas ir piknogenolis yra pagrindinės medžiagos, kurios stiprina lytinę sveikatą ir gerina bendrą savijautą.  Unikali šių medžiagų  sąveika padeda daugiau kraujo pratekėti lytinių organų kraujagyslėmis ir tuo būdu padidėja jautrumas, seksualinė ištvermė bei pasitenkinimas.

 

L-argininas – nepakeičiama amino rūgštis, randama daugelyje produktų ir organizme gaminanti azoto oksidą. Tyrimai rodo, kad azoto oksidas gerina kraujo sutekėjimą į lyties organus ir atlieka pagrindinį vaidmenį – paskatina seksualinį susijaudinimą ir seksualinį pasitenkinimą.

 

Piknogenolis yra išgaunamas tik iš prancūziškos jūrinės pušies žievės ekstrakto. Klinikiniai tyrimai rodo, kad ši medžiaga praplečia arterines kraujagysles, aktyvuodama fermentą, kuris L-argininą paverčia azoto oksidu. Šalia kitų įvairių privalumų sveikatai, jis taip pat gerina kraujo apytaką, padeda sustiprinti imuninę sistemą ir neutralizuoti ląsteles ardančius laisvuosius radikalus.

 

Vartojimas

Gerti po 2 tabletes du kartus per dieną pirmas 2 savaites, vėliau – po 1 tabletę du kartus per dieną.

 

 

“Prelox” teises gina JAV patentas Nr. 6,565,851B2; Pycnogenol teises gina JAV patentai Nr. 4,698,360, 5,720,956 ir 6,372,266 bei kiti tarptautiniai patentai. Prelox ir Pycnogenol yra įregistruoti kompanijos „Horphag Reseach, Ltd.“  prekių ženklai.

 

Gamintojas Biolab SA, Belgium.

 

Įgaliotasis atstovas Lietuvoje: Pharma Nord SIA atstovybė, Geležinio Vilko 18A, LT-08104 Vilnius. Tel. (8~5) 212 2290.