Kodas 98605
Gamintojas Pamex Pharmaceuticals

POXOUT, - putos vėjaraupių simptomams palengvinti, 100ml

„PoxOUT“ yra švelnių odos putų pavidalo medicinos priemonė. Ji skirta niežuliui, paprastai susijusiam su vėjaraupių eiga, palengvinti.

 

„PoxOUT“ rekomenduojama naudoti  vyresniems nei 1 metų vaikams, sergantiems vėjaraupiais, nes:

• Malšina niežėjimą

• Suteikia vėsinantį efektą

• Sudėtyje yra natūralių medžiagų

• Neriebi formulė

 

Naudojimas

Prieš naudojimą buteliuką supurtykite. Prieš naudojant pirmą kartą paspauskite dozatorių 2-3 kartus, kol pasirodys putos. Priemonę tepti  ant vėjaraupių paveiktos odos mažiausiai 3 kartus per dieną arba bet kada, kai to reikia. Jei reikia, prieš tepant odą, „PoxOUT“ galima atvėsinti šaldytuve.

 

Tik išoriniam naudojimui.

 

Įspėjimai

Nenaudokite ant gleivinių. Venkite patekimo į akis. Nenaudokite, jei yra alergija bet kuriai produkto sudedamajai daliai. Prieš naudojant nėščiosioms ir žindančioms moterims reikia pasitarti su gydytoju. Atsitiktinai patekus į akis, jas reikia 10–15 minučių plauti dideliu kiekiu vandens. Nenaudoti ant pažeistos odos. Dėl natūralių sudedamųjų dalių, produktas gali išsisluoksniuoti - tokiu atveju ir prieš kiekvieną naudojimą buteliuką reikia gerai suplakti.

 

Laikymo sąlygos

Medicinos priemonę „PoxOUT“ laikykite originalioje pakuotėje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Negalima užšaldyti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Nenaudoti pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant pakuotės. Nenaudokite produkto praėjus daugiau nei 30 dienų nuo pirmojo atidarymo.

 

Veikliosios medžiagos: glicerolis, polidokanolis, alavijų lapų sultys, pantenolis, alantoinas, ramunėlių žiedų ekstraktas. Pagalbinės medžiagos: vanduo, fenoksietanolis, hidrintas ir etoksilintas ricinos aliejus, propilenglikolis, etilheksilglicerolis, kalio sorbatas, natrio benzoatas, kokamidopropilbetainas.

„PoxOUT“ turi subtilų kvapą, atsirandantį dėl produkto sudėties.