Kodas 99787
Gamintojas Pikdare S.p.A

PIC CLEARRAPID automatinis kraujospūdžio matuoklis su minkšta rankove 22-42cm, 1 vnt.

Aiškumas iš pirmo žvilgsnio. Novatoriškas savo forma ir technologijomis. Jo dizainas atitinka estetinius ir ergonominius DLS filosofijos principus. RAPID TECHNOLOGIJA – JŪSŲ KOMFORTUI.

 

Dėl „Rapid Tech - Comfort Experience“ technologijos matuoklis atlieka matavimą manžetės pripūtimo metu, tokiu būdu užtikrinamas greitas bei švelnus matavimas.

„Clear Rapid“ taip pat yra visapusiškas ir greitas prietaisas, o dideli skaičiai ir šviečiantis  ekranas leidžia skaityti rodmenis net esant silpnam apšvietimui: idealiai tinka atliekant dažnus, detalius matavimus. Naudokite bet kuriuo paros metu.

„Clear Rapid“ sukurtas žmonėms, kuriems reikia atidaus ir tikslaus stebėjimo. Nereguliaraus širdies plakimo (aritmijos) indikatorius padeda stebėti širdies būklę ir nustatyti bet kokius sutrikimus. Rankos judesio jutiklis suteikia vertingos informacijos matavimo metu. Galiausiai grafinis indikatorius informuoja jus apie spaudimo lygį realiu laiku.    Clear Rapid taip pat automatiškai apskaičiuoja paskutinių 3 rodmenų vidurkį ir, išsaugodamas 200 rezultatų, suskirstytų į 2 sritis, leidžia sukurti naudingą klinikinį dienoraštį 2 žmonėms arba rytiniams ir vakariniams matavimams.

 

Matuoklio savybės:

·       Nereguliaraus širdies plakimo indikatorius

·       Judėjimo indikatorius

·       Kraujospūdžio lygio skalė ekrane

·       Tikslumas:  ±3 mmHg

·       100 x 2 atminčių

·       3 paskutinių matavimų vidurkis

·       Kiekvieno matavimo data ir laikas

·       M-L (22-42 cm) padidinto dydžio minkšta manžetė

·       Didelis (128x50 mm) šviečiantis ekranas

·       5 metų garantija

·       Kliniškai patvirtintas tikslumas

Kelioninis krepšys ir naudojimo instrukcija lietuvių kalba

 

Gamintojas: PIKDARE S.p.A.

 

Tiekėjas: Ringitas UAB