Kodas 99781
Gamintojas Pikdare S.p.A

PIC CARDIOAFIB automatinis kraujospūdžio matuoklis, 1 vnt.

PiC CardioAfib yra kraujospūdžio matuoklis, kuris atlieka specifinį širdies aritmijos patikrinimą,  vieno matavimo metu. Atpažįsta ir skirtingais simboliais parodo: aritmiją(ARR), prieširdžių virpėjimą (AFIB) ir priešlaikinius širdies susitraukimus (PC).

Tai daugiau nei matavimo prietaisas. Jis suteikia daugiau svarbios informacijos apie širdies sveikatą. Unikali aritmijos nustatymo technologija. PiC CardioAfib yra kraujospūdžio matuoklis, kuris atlieka specifinį širdies aritmijos patikrinimą,  įprasto vieno matavimo metu. Jis leidžia stebėti kraujospūdį ir gali aptikti širdies aritmiją, nustatyti bet kokį prieširdžių virpėjimą ir priešlaikinius širdies susitraukimus, kurie keičia širdies plakimo ritmą. „CardioAfib“ turi „PiC Pulse Detector™“ – „PiC“ technologinė naujovė, dėl kurios matuojant kraujospūdį tikrinama, ar nėra prieširdžių virpėjimo ar bet kokio kito širdies darbo sutrikimo tipo. Jis taip pat turi visas kitų PiC kraujospūdžio matuoklių funkcijas: gali išsaugoti po 60 matavimų dviem asmenims ir išvesti trijų matavimų vidurkį. Jame yra teisingo manžetės uždėjimo indikatorius, rezultato interpretavimo indikatorius ir judėjimo indikatorius. CardioAfib gali būti naudojamas kartu su papildomai įsigyjamu PIC AFIB adapteriu.

 

Savybės:

·       Aptinka ir skirtingais simboliais parodo: aritmiją(ARR), prieširdžių virpėjimą (AFIB) ir priešlaikinius širdies susitraukimus (PC)

·       Judėjimo indikatorius

·       Teisingai uždėtos manžetės indikatorius

·       3 paskutinių matavimų vidurkis

·       ESH kraujospūdžio lygio skalė ekrane

·       Tikslumas  ±3 mmHg

·       60 x 2 atminčių

·       Kiekvieno matavimo data ir laikas

·       M-L (22-40 cm) padidinto dydžio minkšta manžetė

·       5 metų garantija

·       Kliniškai patvirtintas tikslumas

Kelioninis krepšys ir naudojimo instrukcija lietuvių kalba

 

Gamintojas: PIKDARE S.p.A.

Tiekėjas: Ringitas UAB