PHARMACERIS R ROSALGIN ACTIVE+, raudonį mažinantis kremas, 30ml

Formulė skirta odos, turinčios rožinės simptomų, linkusios į paraudimą, nuolatinę ir paroksizminę eritemą bei makulopapulinius pokyčius, priežiūrai.

Koncentruotas gelis azeloglicino, Agascalm TM, hamamelių vandens ir Centella asiatica ekstrakto derinio pagrindu veikia prieš spuogus, mažina papulinius ir pustulinius pokyčius, neleidžia susiformuoti eritemai ir turi raminamąjį poveikį.

Formulėje esantis azeloglicinas – drėkinančio glicino ir sebo-reguliuojančios azelaino rūgšties derinys – drėkina, ramina, mažina papules ir spuogus, tuo pačiu sumažinant spuogų simptomų paūmėjimo riziką.

Agascalm TM sumažina ilgalaikį kraujagyslių išsiplėtimą, neutralizuoja neigiamą psichologinio streso poveikį odai, pvz., uždegimą ir paraudimą, padeda išspręsti esamus simptomus ir atkuria odos drėkinimą bei komfortą.

Centelės ekstraktas turi raminamąjį poveikį, sumažindamas telangiektazijos ir makulopapulinių pokyčių matomumą.

Gelis taip pat pagerina odos aprūpinimą krauju, jos būklę ir spalvą.

 

Naudojimas: Paruoškite odą su Pharmaceris R  prausikliu ir paskirstykite Rosalgin Active+ gelį. Naudokie ryte ir vakare prieš tepdami dieninį ar naktinį kremą. Gelis tinkamas naudoti ir kaip makiažo bazė.

 

Ingredients: Aqua (Water), Glycerin, Propanediol, Hamamelis Virginiana Leaf Water, 1,2-Hexanediol, Inulin, Fructose, Glucose, Centella Asiatica Extract, Hydroxyacetophenone, Potassium Azeloyl Diglycinate, Cellulose Gum, Hectorite, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Citric Acid, Cellulose, Agastache Mexicana Flower/Leaf /Stem Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

 

Platintojas: UAB „Miečys“.

Gamintojas: Dr. Irena Eris.

Kimės šalis: Lenkija.

Galiojimas: geriausia naudoti iki datos, nurodytos ant produkto pakuotės