PHARMACERIS A MEDIC PROTECTION, apsauginis kremas veidui ir kūnui, SPF 100, 75ml

Kremas rekomenduojamas žmonėms, kuriems pasireiškia įvairių saulės spindulių netoleravimo reakcijos, įskaitant alerginę reakciją, saulės nudegimus, saulės sukeltą eritemą ir hiperpigmentaciją. Skirtas gležnai ir jautriai odai ir žmonių grupėms, turinčioms padidėjusią odos pažeidimų riziką, įskaitant labai šviesios veido odos žmones.Taip pat, rekomenduojama žmonėms, kurie yra ypač jautrūs nemelanomos odos vėžiui (pvz. pacientams, kurių imunitetas nusilpęs) ir saulės keratozei, susijusiai su padidėjusia odos vėžio rizika. Galima naudoti ir išskirtinai ant tam tikrų vietų:  pigmentinių dėmių, randų, tatuiruočių.

 

Kremas apsaugo nuo nepageidaujamų odos pakitimų, atsirandančių dėl saulės poveikio, suteikdamas intensyvią odos apsaugą ištisus metus.

Kremas apsaugo nuo saulės nudegimų, sudirginimo ir uždegimų, bėrimų, pigmentinių spuogų ir saulės sukeltų alerginių reakcijų, sudarydamas skydą, kuris sumažina plataus spektro žalingų saulės spindulių (įskaitant UVA, UVB, IR ir HEV) spinduliuotę ir prasiskverbimą į  giliuosius odos sluoksnius.

Dėl natūralaus rapsų aliejaus ir aliejinių dumblių ekstrakto kremas padeda palaikyti optimalų odos drėgmės ir lipidų lygį, kad oda neparaustų.

Taip pat, kremas apsaugo nuo odos išsausėjimo, tempimo jausmo, pašalina diskomfortą ir deginimą, stiprina epidermio lipidų barjerą.

 

SPF APSAUGA 100+;

INOVATYUS PLATAUS SPEKTRO ANTI-UVA/UVB/HEV/IR FILTRŲ MIŠINIS

VANDENIUI ATSPARI FORMULĖ

 

Naudojimas: Kasdieniniam naudojimui ant kūno ir veido, išskyrus akių sritį. Užtepkite pakankamą kiekį kremo (2mg/cm2) ant veido, atvirų kūno vietų ir ypač jautrių vietų 20-30 minučių prieš išeinant į lauką.

Pakartotinai tepkite kremą kas 2 valandas ir kiekvieną kartą po kontakto su vandeniu, nusausinus rankšluosčiu ar stipriai prakaitavus.

Kremas tinka ir vietiniam naudojimui pvz. ant apgamų. Tik išoriniam naudojimui.

Rekomenduojama dozė:

Kad išlaikytumėte SPF 100+ apsaugą, tepkite odą rekomenduojamąja 2 mg/cm2 doze arba vadovaukitės  instrukcijomis, kaip dozuoti pagal arbatinį šaukštelį.

Naudojant kremą, mažesnę nei rekomenduojama dozė, gali sumažėti odos apsaugos lygis, o tai gali sukelti saulės nudegimus.

 

Ingredients: Purified water, Emollients: Canola oil, Algae extract and others, Glycerol, Zinc oxide, UV filters, Honeysuckle extracts, Excipients.

 

Platintojas: UAB „Miečys“.

Gamintojas: Dr. Irena Eris.

Kimės šalis: Lenkija.

Galiojimas: geriausia naudoti iki datos, nurodytos ant produkto pakuotės