Kodas 91917
Gamintojas Pharma Nord

PHARMA NORD D-PEARLS 3200, 80 kapsulių

Vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, normalią kaulų, dantų ir raumenų būklę. Jis atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese. Vitaminas D gaminasi odoje veikiant UV spinduliams. Organizmo sugebėjimas sintetinti vitaminą D su amžiumi mažėja, be to, jo sintezę slopina saulės stygius ir drabužiai, neleidžiantys prasiskverbti saulės spinduliams.

Galite rasti įvairių D vitamino papildų rūšių vaistinėje ir internete, tačiau yra keletas priežasčių, kodėl rinktis D-Pearls yra geriausia mintis:

• dėl formulės aliejaus pagrindu organizmas lengviau jį absorbuoja, kadangi vitaminas D yra lipiduose tirpstanti medžiaga;

• kapsulės yra mažytės ir lengvai nuryjamos arba sukramtomos, todėl jas gali vartoti net ir tie žmonės, kuriems sunku nuryti, taip pat ir vaikai. Malonaus alyvuogių aliejaus skonio;

• kapsulėse yra didelė vitamino D dozė, todėl Jums užteks vos vienos kapsulės per dieną;

• D-Pearls gaminami Danijoje pagal cGMP (dabartinę geros gamybos praktiką) ir medicinos vaistų gamybos gaires.

 

Sudėtis: Alyvuogių aliejus. Kapsulės apvalkalas: želatina. Drėgmę išlaikanti medžiaga: glicerolis. Išgrynintas vanduo. Vitaminas cholekalciferolis. Dažiklis: amoniakinė karamelė.