Kodas 81371
Gamintojas Verfora

PERSKINDOL ACTIVE SPRAY, purškalas, 150 ml

raumenims

ir sąnariams

 

150ml

 

Dvigubas poveikis

† Nedelsiamas šaldomasis poveikis

† Greitas šildomasis ir švelninamasis poveikis

Perskindol Active Spray sudėtyje yra kelių rūšių augalinės kilmės eterinio aliejaus, kuris greitai absorbuojamas ir dėl greito šaldomojo poveikio atgaivina odą. Subalansuotas kelių rūšių eterinio aliejaus derinys stimuliuoja periferinę kraujotaką: tai padeda palaikyti sveiką odą ir sukelia švelninamąjį bei atpalaiduojamąjį šildomąjį poveikį.

 

Perskindol Active Spray galima vartoti prieš treniruotę arba kitokį fizinį krūvį arba po jo bei siekiant geros bendrosios savijautos.

 

Malonus natūralus greitai absorbuojamas kvapas.

Neriebalinis produktas.

 

Perskindol Active Spray tepti ant:

nugaros,          rankų,           kojų,

kaklo,               alkūnių,         kelių,

pečių,               plaštakų,       pėdų.

 

Ant norimos odos vietos užpurkšti ne dažniau kaip 3 - 4 kartus per dieną. Prieš naudojimą supurtyti flakoną. Nesmarkiai spaudžiant purkšti ant norimos odos vietos ratu maždaug 15 cm atstumu nuo paviršiaus. Nerekomenduojama vartoti kūdikiams ir jaunesniems kaip 4 metų vaikams.

Nevartoti su šildomaisiais kompresais. Užtepus netvarstyti ir nedengti. Nevartoti ant žaizdų ar pažeistos odos. Saugoti, kad nepatektų į akis.

Produkto vartoti negalima, jeigu yra padidėjęs jautrumas nors vienai produkto sudedamajai daliai. Atsiradus bėrimui toliau nevartoti.

Sudėtis: izopropilo alkoholis, vanduo, mentolis, paprastųjų pušų, apelsininių citrinmedžių, šliaužiančiųjų bruknuolių, bergaminių citrinmedžių, vaistinių citrinmedžių eteriniai aliejai, terpineolis, terpineolio acetatas, etilacetatas, benzilbenzoatas, kvapiųjų rozmarinų, tikrųjų levandų eteriniai aliejai, geraniolis, citronelolis, limonenas, citralis, linalolis.

 

Ypač degus. Slėginis indas: kaitinant gali sprogti.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Vartojimo metu nerūkyti. Nebadyti ir nedeginti net tuščio. Nepurkšti į atvirą liepsną ar ant kokios nors įkaitintos medžiagos. Vartoti taip, kaip nurodyta. Neįkvėpti. Saugoti nuo saulės šviesos ir nelaikyti aukštesnėje nei 50 °C temperatūroje

Sudėtyje yra propano/butano.

 

 

Gamintojas: IGS Aerosols GmbH, Im Hemmet 1, D-79664 Wehr, Vokietija.

Atstovas Lietuvoje: UAB „Norameda“,