Kodas 90468
Gamintojas Adex-Cosmetics

PARASOFTIN, šveičiamoji kaukė-kojinė, 40 ml, pora

ŠVEIČIAMOJI KAUKĖ-KOJINĖ

 

- Efektyviai pašalina pėdų nuospaudas

 

- Pašalina suragėjusią odą ir nuospaudas

 

- Drėkina ir minkština pėdų odą

 

1 pora                                                      Universalus dydis

 

Parasoftin                                                                                                                                     Pakuotė:

Šveičiamoji kaukė-kojinė                                                                                         40 ml (20 ml x 2)

 

Parasoftin šveičiamoji kaukė-kojinė yra inovatyvus sprendimas intensyviai prižiūrėti odą ir puoselėti pėdas.

Priklausomai nuo pėdos odos pažeistumo, Parasoftino sudedamosios dalys įsiskverbia į raginį epidermio sluoksnį, minkština jį ir šveičia pašalindamos nuospaudas. AHA ir BHA rūgštys veiksmingai skatina odos regeneravimo ir atsinaujinimo procesus. Ekstraktų (vaistažolių ir vaisių ekstraktai: kaktusų, kriaušių, citrinų, vynuogių ir ananasų) kompleksas, šlapalas ir alantoinas drėkina sausą odą, skatina odos regeneravimą ir atsinaujinimą, minkština ją. Šveičiamosios kaukės-kojinės sudedamosios dalys rūpestingai parinktos, kad užtikrintų intensyvų kojų drėkinimą ir, praėjus 7 dienoms po naudojimo, oda atrodytų glotni ir prižiūrėta.

 

SUDĖTIS: Denatūruotas alkoholis, vanduo, propilenglikolis, pieno rūgštis, glikolio rūgštis, šlapalas, natrio laktatas, medaus ekstraktas, figavaisėsopuncijos ekstraktas, paprastosios kriaušės ekstraktas, kvapiosios pasifloros ekstraktas, citrinos ekstraktas, ananaso ekstraktas, vynuogių ekstraktas, citrinos rūgštis, obuolių rūgštis, salicilo rūgštis, mentolis, alantoinas, betainas, PEG-40 hidrogenizuotas ricinos aliejus, kvapiklis, citronelolis.

 

Naudojimosi instrukcija:

1. Prieš naudojimą pašalinkite nagų laką ir papuošalus nuo kojų pirštų ir sąnarių. 2. Atsargiai perpjaukite pakuotę ir tolygiai paskirstykite kojines ant pėdų. 3. Kojines avėkite 60-90 minučių. Kad būtų patogiau, ant viršaus apsimaukite plonas medvilnines kojines. 4. Gerai nuplaukite kojas vandeniu su muilu.

 

 

Perspėjimas: Produktas skirtas naudoti tik kojoms. Nenaudokite jo kitoms kūno dalims. Produktą naudokite iškart atidarę pakuotę. Panaudotąproduktą išmeskite. Produktas skirtas naudoti vieną kartą. Produktą naudokite, kaipnurodyta instrukcijoje, bet ne ilgiau kaip 30 dienų. Venkite naudoti ant suerzintos, jautrios ar pažeistos odos. Nenaudokite produkto, jeigu jūsų oda jautri kuriai nors iš produkto sudedamųjų dalių. Prieš naudojimą patepkite odą nedideliu kiekiu kaukės, kad išvengtumėte alerginės reakcijos. Jeigu atsirado reakcija: odos bėrimas, niežulys arba paraudimas, produkto nenaudokite. Produktą saugokite originalioje pakuotėje, kambario temperatūroje, toli nuo šviesos ir šilumos šaltinių. Laikykite vaikams nepasiekiamoje ir nematomoje vietoje. Nenaudoti pacientams, sergantiems diabetu, pėdų grybeliu ir egzema. Venkite kontakto su akimis ir gleivine. Įvykus kontaktui su akimis arba gleivine, nuplaukite dideliu kiekiu vandens.

 

 

Gamintojas:                                                                   Platintojas:                                               Galiojimo laikas nurodytas

ADEX-COSMETICS                                                         DR THEISS DOO                                       ant originalios produkto

NowaWieś, ul. Olsztyǹska 1                                          MihajlaBandura 14                                 pakuotės

14-200 Iława, Polska                                                     BELGRADAS (ZEMUNAS)