Kodas 90468
Gamintojas Adex-Cosmetics

PARASOFTIN, šveičiamoji kaukė-kojinė, 40 ml, pora

Šveičiamoji pėdų kaukė efektyviai pašalina pėdų nuospaudas ir kitą suragėjusią odą, drėkina ir minkština pėdų odą.„Parasoftin“ šveičiamoji pėdų kaukė yra inovatyvus sprendimas intensyviai odos priežiūrai ir puoselėjimui.

Priklausomai nuo pėdos odos būklės, „Parasoftin“ sudedamosios dalys įsiskverbia į raginį epidermio sluoksnį, minkština jį ir šveičia, pašalindamos nuospaudas. AHA ir BHA rūgštys skatina odos regeneracijos ir atsinaujinimo procesus. Ekstraktų (vaistažolių ir vaisių ekstraktai: kaktusų, kriaušių, citrinų, vynuogių ir ananasų) kompleksas, šlapalas ir alantoinas drėkina sausą odą, skatina odos regeneraciją ir atsinaujinimą, ją minkština.  Šveičiamosios pėdų kaukės sudedamosios dalys parinktos rūpestingai, siekiant užtikrinti intensyvų kojų drėkinimą. Nuospaudos ir suragėjimai ima šerpetoti po 4–10 dienų. Oda taps glotni ir prižiūrėta.

Naudojimas: 1. Prieš naudojimą nuvalykite nagų laką ir nuimkite papuošalus nuo kojų pirštų bei sąnarių. 2. Atsargiai perpjaukite pakuotę ir tolygiai paskirstykite kaukę ant pėdų. 3. Kaukę palaikykite 60–90 minučių. Patogesniam laukimui ant viršaus apsimaukite plonas medvilnines kojines. 4. Gerai nuplaukite kojas vandeniu su muilu.

Ingredients: Alcohol denat., Aqua, Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycolic Acid, Urea, Sodium Lactate, Mel Extract, Opuntia Ficus-Indica Extract, Pyrus Communis Fruit Extract, Passiflora Edulis Fruit Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Ananas Sativus Fruit Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Citric Acid, Malic Acid, Salicylic Acid, Menthol, Allantoin, Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Citronellol.


Pakuotė: 40 ml (20 ml x 2).

1 pora, universalus dydis.

Gamintojas: „Adex-Cosmetics“, Olsztynska g. 1, Nowa Wies, 14-200 Ilawa, Lenkija.

Gamintojo atstovas: UAB „Natur Produkt Vilnius“, Konstitucijos pr. 12, Vilnius.
Tel. (8 5) 248 1428.