Kodas 102966
Gamintojas TVM Laboratoire

OPHTAPRIME akių lašai 50ml. (TVM Lab.)

Veterinarijos tikslams. OphtaPRIME – 3-in-1 higieninis akių valiklis gyvūnams. Sudėtis: natrio edetatas 0,1 %, polisorbatas 80: 0,1 %, trisaminometanas 0,02 %, buferiniai komponentai, išgrynintas vanduo iki 100 ml. Gyvūnų rūšys: šunims, katėms, arkliams ir egzotiniams gyvūnams. Savybės: Natrio edetatas (EDTA) yra matalo jonas chelatorius, jo veikimas keičia ląstelės membranos struktūrą. Tai padeda išlaikyti akių florą ir riboja bioplėvelės susidarymą. Trisaminometas (TRIS) potencializuoja natrio edetato kompleksonų susidarymą. Polisorbatas 80 yra paviršiaus aktyvioji medžiaga ir emulsiklis, galintis padidinti kai kurių bakterijų membranų pralaidumą ir prisideda prie bioplėvelės susidarymo ribojimo. Sudėtyje nėra konservantų. Naudojimas: akių tirpalas 3 viename. 1 – valo akis, 2 – paruošia akį, palaiko akies floros balansą, 3 – palengvina tam tikrų akių gydymo procedūrų veikimą. Naudojimo instrukcijos: prieš naudojant skystį, nusiplaukite rankas. Stenkitės, kad buteliuko antgalis neliestų akies. Naudoti valiklį 5 minutės iki vaistų akims naudojimo. Jei nėra išskytų iš akies, įlašinkite 1-2 lašus į pažeistą akį. Jei yra išskyrų (akis nešvari), įpilkite nedidele srovele produkto į akį ir švelniai marle nuvalykite visus nešvarumus ir produkto perteklių. Jeigu veterinarijos gydytojas nurodo kitokias naudojimo instrukcijas, vadovaukitės jomis. Laikymas: Laikyti kambario temperatūroje išorinėje pakuotėje. Pakuotės dydis: dėžutėje yra vienas 50 ml buteliukas su steriliu skysčiu. Gamintojas: Domes Pharma FR, Vokietija. UAB „Limedika“ Erdvės g. 2, Ramučių k., Kauno r., LT-52114, el.p. limedika@limedika.lt.

OphtaPRIME – 3-in-1 higieninis akių valiklis gyvūnams.

Sudėtis: natrio edetatas 0,1 %, polisorbatas 80: 0,1 %, trisaminometanas 0,02 %, buferiniai komponentai, išgrynintas vanduo iki 100 ml. Gyvūnų rūšys: šunims, katėms, arkliams ir egzotiniams gyvūnams.

Savybės: Natrio edetatas (EDTA) yra matalo jonas chelatorius, jo veikimas keičia ląstelės membranos struktūrą. Tai padeda išlaikyti akių florą ir riboja bioplėvelės susidarymą. Trisaminometas (TRIS) potencializuoja natrio edetato kompleksonų susidarymą. Polisorbatas 80 yra paviršiaus aktyvioji medžiaga ir emulsiklis, galintis padidinti kai kurių bakterijų membranų pralaidumą ir prisideda prie bioplėvelės susidarymo ribojimo. Sudėtyje nėra konservantų.

Naudojimas: akių tirpalas 3 viename. 1 – valo akis, 2 – paruošia akį, palaiko akies floros balansą, 3 – palengvina tam tikrų akių gydymo procedūrų veikimą. Naudojimo instrukcijos: prieš naudojant skystį, nusiplaukite rankas. Stenkitės, kad buteliuko antgalis neliestų akies. Naudoti valiklį 5 minutės iki vaistų akims naudojimo. Jei nėra išskytų iš akies, įlašinkite 1-2 lašus į pažeistą akį. Jei yra išskyrų (akis nešvari), įpilkite nedidele srovele produkto į akį ir švelniai marle nuvalykite visus nešvarumus ir produkto perteklių. Jeigu veterinarijos gydytojas nurodo kitokias naudojimo instrukcijas, vadovaukitės jomis.

Laikymas: Laikyti kambario temperatūroje išorinėje pakuotėje.

Pakuotės dydis: dėžutėje yra vienas 50 ml buteliukas su steriliu skysčiu. Gamintojas:  Domes Pharma FR, Vokietija. UAB „Limedika“ Erdvės g. 2, Ramučių k., Kauno  r., LT-52114, el.p. limedika@limedika.lt.