Kodas 96281
Gamintojas Boderm

OLIPROX, šampūnas seborėjinio dermatito požymiams lengvinti, 200 ml

Šampūnas OliproxTM skirtas seborėjinio dermatito požymiams, t.y. kūno ir galvos odos pleiskanojimui bei niežėjimui  lengvinti. 

Šampūnas OliproxTM buvo eksfoliacijai (šveitimui),  prausimui ir raminimui galvos ir kūno odai pasižyminčiai seborėjinio dermatito požymiais (pleiskanojimas, niežėjimas). 

Unikalią šampūno formulę sudaro sudėtyje esantis piroktono olaminas, klimabazolas (pasižymi priešgrybeliniu bei antimikrobiniu veikimu) ir glikolio rūgštis. Šių aktyvių ingredientų kombinaciją papildo glicerinas, pantenolis, alantoinas, kurie suminkština ir pašalina pleiskanas, sumažina pleiskanų formavimąsi ir naikina mikroorganizmus, kurie yra seborėjinio dermatito priežastis.

Šampūnas OliproxTM drėkina bei ramina sudirgusią odą, sumažindamas nemalonius pojūčius.

Privalumai:

  1. Galima naudoti ir galvos ir kūno odai;
  2. Padeda sumažinti pleiskanojimą ir niežėjimą;
  3. Naikina mikroorganizmus sukeliančius seborėjinį dermatitą.

Naudojimas: OliproxTM šampūną rekomenduojama naudoti dažnai. Nedidelį kiekį šampūno įmasažuokite į drėgnus plaukus ar odą. Po 5-10 min. nuskalaukite. Patekus į akis, nedelsiant plaukite vandeniu.

Laikymas: laikyti sausoje, tamsioje, ne aukštesnėje kaip 28 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tik išoriniam naudojimui.