Kodas 98769
Gamintojas Laboratoires Thea

NUTROF TOTAL, regėjimo išsaugojimui, 30 minkštų želatinos kapsulių

Nutrof® Total sukurtas pagal aukščiausios kokybės visapusišką AREDS 2 formulę, padedančią užtikrinti, kad akys gautų tinkamą mitybą.

Sumažina ankstyvos arba progresuojančios su amžiumi susijusios geltonosios dėmės degeneraciją (AMD).

Nedaug tyrimų patvirtina papildų teigiamą efektą akims, tačiau su amžiumi susijusių akių ligų tyrimas (AREDS-2) yra išimtis. Šis 2013 m. atliktas tyrimas parodė, kad grupei, gaunančiai specializuotą vitaminų ir mineralų papildų mišinį, net 25 proc. sumažėjo amžinės geltonosios dėmės degeneracijos (AMD) vystymasis ir progresavimas.

 

Visos „Nutrof Total“ sudedamosios dalys padeda palaikyti akių funkciją: liuteinas ir zeaksantinas yra būtini tinklainės geltonosios dėmės apsaugai nuo oksidacinio streso ir senėjimo požymių bei gali padidinti regėjimo gebėjimus; omega-3 riebalų rūgštys palaiko tinklainės sveikatą; vitaminai C, D ir E, cinkas ir varis padeda apsaugoti ląstelių sudedamąsias dalis nuo oksidacinės žalos; cinkas padeda palaikyti normalų regėjimą; selenas yra pagrindinis antioksidantas, taip pat palaiko vitamino E ir cinko poveikį; resveratrolis turi stiprų priešuždegiminį ir antioksidacinį poveikį ir apsaugo tinklainės ląsteles nuo oksidacinio streso.

 

Viena kapsulė vieną kartą per parą, geriausiai valgio metu, užsigeriant nedideliu kiekiu vandens. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės, nepasitarus su oftalmologu ar dietologu.

 

Sudėtis: Žuvų taukai (omega-3 nepakeičiamos riebalų rūgštys); galvijų želatina; išgrynintas vanduo; tirštiklis : glicerolis ; liuteinas; dygminų aliejus; vitaminas C (kalcio L-askorbatas); emulsiklis : riebalų rūgščių monogliceridai ; vitaminas C (L-askorbo rūgštis); cinko sulfatas; tikrojo vynmedžio (Vitis Vinifera) ekstraktas su 5% resveratrolio ; vitaminas E (D-alfa-tokoferolis); selenas (selenu papildytos mielės); drėgmę išlaikanti medžiaga : sorbitolis;

zeaksantinas; dygminų aliejus; dažiklis : juodasis geležies oksidas, raudonasis geležies oksidas; vario sulfatas; glutationas ; vitaminas D3 (cholekalciferolis).