Kodas 91011
Gamintojas Nutricia

NUTILIS CLEAR, milteliai, 175 g

Specialios medicininės paskirties maisto produktas, skirtas mitybos reguliavimui esant disfagijai.

Nutilis Clear – tai miltelių pavidalo maisto ir gėrimų tirštiklis. Atsparus amilazės poveikiui ir išsaugo maisto ir gėrimo konsistenciją. Nekeičia maisto ir gėrimų skonio, kvapo ir spalvos.

1. Nutilis Clear – tai maisto ir gėrimų miltelių pavidalo tirštiklis. Preparatas Nutilis Clear atsparus amilazės poveikiui ir išsaugo maisto ir gėrimo konsistenciją burnoje. Dėl to skystis, sutirštintas Nutilis Clear, geriau išsaugo savo konsistenciją burnoje ir leidžia saugiau praryti.
2. Nekeičia maisto ir gėrimų skonio, kvapo ir spalvos.
3. Lengvai susimaišo su skysčiais ir maistu, gali būti dedamas į šaltus ir karštus gėrimus. Sutirštinti produktai gali būti aušinami, šaldomi arba pakartotinai šildomi.
4. Energetinė vertė – 2.9 kcal / 1 g5. Be laktozės ir glitimo, tinka vegetarams.

Nutilis Clear sutirština karštą arba šaltą gėrimą arba valgį.

Naudokitės instrukcijomis esančiomis ant Nutilis Clear pakuotės. Naudokite tik originalų dozavimo šaukštelį, esantį kiekvienos pakuotės viduje. Nusiplaukite rankas; įsitikinkite, kad pakuotės viršus švarus; naudokite švarius indus. Prieš dedant Nutilis Clear į karštus skysčius palaukite kol skystis pravės. Įdėkite reikiamą Nutilis Clear miltelių kiekį į stiklinę arba lėkštę. Lėtai pilkite gėrimą ar skystį ir pastoviai maišykite, kol milteliai visiškai ištirps. Norėdami sutirštinti gazuotus gėrimus, pirma leiskite burbuliukams pasišalinti. Norėdami sutirštinti piure konsistencijos maistą, dėkite miltelių ir maišykite kol pasieksite reikiamą konsistenciją. Pagamintą maisto porciją suvartokite per dvi valandas. Nesuvalgytus likučius visada išmeskite. Pradėtą naudoti pakuotę būtina laikyti sandariai uždarytą, sausoje, vėsioje vietoje, bet ne šaldytuve. Pakuotės turinį suvartoti per 1 mėnesį nuo pirmo atidarymo