Kodas 99145
Gamintojas Farmona

NIVELAZIONE S.O.S., suskeldusiai ir sausai pėdų odai, 50 ml

Priemonė skirta itin sausai ir šiurkščiai,
linkusiai į keratozę pėdų odai.
Novatoriška, išskirtinai turtinga formulė dėl kruopščiai atrinktų didelės  koncentracijos veikliųjų medžiagų užtikrina visapusišką pėdų odos priežiūrą ir apsaugą kiekvieną dieną. Veiksmingai ir greitai regeneruoja, iš karto palengvina sudirgusią odą ir apsaugo nuo per didelio išsausėjimo ir pažeidimų.

Naudojimas: Švelniai įmasažuokite kremą į švarią ir sausą odą, ypatingą dėmesį skirdami įskilusioms ir suragėjusioms vietoms. Naudokite kiekvieną rytą ir vakarą. Norėdami sustiprinti efektą, pasitepus kremu 30 minučių arba per naktį mūvėkite medvilnines kojines.

Ingredients: Aqua (Water), Urea, EthylhexylStearate, MacadamiaTernifoliaSeedOil, CanolaOil, Glycerin, Isohexadecane, Polyglyceryl-3 MethylglucoseDistearate, GlycerylStearateSE, PropyleneGlycol, HydrolyzedCaesalpiniaSpinosaGum, CaesalpiniaSpinosaGum, CetylAlcohol, Panthenol, Allantoin, TocopherylAcetate, CeraAlba (Beeswax), InulinLaurylCarbamate, XanthanGum, DisodiumEDTA, LacticAcid, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, DiazolidinylUrea, IodopropynylButylcarbamate, Parfum (Fragrance), HexylCinnamal, Linalool, ButylphenylMethylpropional, Limonene, Hydroxyisohexyl 3-CyclohexeneCarboxaldehyde, BHA.

Gamintojas: Formona

Importuotojas: Uab Elevita

Kilmės šalis: Lenkija

Galioja 6 mėn. nuo pakuotės atidarymo dienos