Kodas 99144
Gamintojas Farmona

NIVELAZIONE, kremas nuo suskilinėjusių kulnų, 75 ml

Labai koncentruota pėdų kremo formulė, dėl kruopščiai atrinktų veikliųjų medžiagų, veikia regeneruojančiai, suteikiantis greitą palengvėjimą ir ilgalaikę pėdų odos apsaugą. Veiksmingai pašalina nuospaudas ir sumažina polinkį trūkinėti kulnams. Giliai maitina ir drėkina, pašalina šiurkštumą ir palaiko pažeisto epidermio atstatymą, todėl pėdos yra malonios liesti.

Naudojimas: Švelniai įmasažuokite kremą į švarią ir sausą odą, ypatingą dėmesį skirdami įskilusioms ir suragėjusioms vietoms. Naudokite kiekvieną rytą ir vakarą. Norėdami sustiprinti efektą, pasitepus kremu 30 minučių arba per naktį mūvėkite medvilnines kojines.

Ingredients: Aqua (Water), Urea, EthylhexylStearate, MacadamiaTernifoliaSeedOil, CanolaOil, Glycerin, Isohexadecane, Polyglyceryl-3 MethylglucoseDistearate, GlycerylStearateSE, PropyleneGlycol, HydrolyzedCaesalpiniaSpinosaGum, CaesalpiniaSpinosaGum, CetylAlcohol, Panthenol, Allantoin, TocopherylAcetate, CeraAlba (Beeswax), InulinLaurylCarbamate, XanthanGum, DisodiumEDTA, LacticAcid, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, DiazolidinylUrea, IodopropynylButylcarbamate, Parfum (Fragrance), HexylCinnamal, Linalool, ButylphenylMethylpropional, Limonene, Hydroxyisohexyl 3-CyclohexeneCarboxaldehyde, BHA.

Gamintojas: PARIS DOME

Importuotojas: Uab Elevita

Kilmės šalis: Lenkija

Galioja 6 mėn. nuo pakuotės atidarymo dienos