Kodas 99888
Gamintojas Johnson&Johnson

NEUTROGENA CLEAR & DEFEND+ FACIAL, kasdienis prausiamasis gelis, 200 ml

SKAISTESNĖ ODA VOS PER 1 SAVAITĘ!* Valo odą ir padeda pašalinti spuogus. Padeda sumažinti atsiradusias nuo spuogų dėmeles. Padeda išlyginti veido odą. Su salicilo rūgštimi +4% AHA/PHA. Šio kasdienio prausiamojo gelio sudėtyje yra naudojamos veiksmingiausios odos priežiūros sudedamosios dalys. Sudėtyje yra BHA (salicilo rūgšties), kuri veikia kaip valomoji priemonė, padedanti pašalinti spuogus. Prausiamojo gelio sudėtyje yra 4% AHA/PHA rūgščių: 2% glikolio rūgšties, kuri šveičia odą ir padeda sumažinti atsiradusias nuo spuogų dėmeles ir 2% gliukonolaktono rūgšties, kuri gerina odos tekstūrą. Švaresnei ir sveikai atrodančiai odai vos per 1 savaitę*! Bekvapis. Nekomedogeninis. Be aliejų. *Tyrimas atliktas su 97 dalyviais. SUKURTA BENDRADARBIAUJANT SU DERMATOLOGAIS.

Naudojimas: Sudrėkinkite veidą. Gelį švelniai įmasažuokite rankomis su vandeniu. Gerai nuplaukite. Pradėkite naudoti kartą per dieną, jei pajusite poreikį – du kartus. Jei oda išsausės ar pradės pleiskanoti, retinkite naudojimą. Įspėjimas: Saugokite, kad nepatektų į akis. Sudėtyje yra AHA rūgščių, kurios gali padidinti odos jautrumą saulei. Naudojant produktą ir savaitę po to naudokite apsauginį kremą ir venkite dažno buvimo saulėje.

Ingredients: Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sorbitol, Glycolic Acid, Gluconolactone, Sodium Hydroxide, Salicylic Acid, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Potassium Acrylates Copolymer, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Bicarbonate. [PR-0003197]

Platintojas: UAB Vilandra

Gamintojas: Johnson&Johnson

Kilmės šalis: ES

Tinkamumo terminas po atidarymo: 12 mėn.