Kodas 101150
Gamintojas Valentis

NEUROMED SLEEP FORTE, 30 čiulpiamųjų tablečių

Neuromed Sleep FORTE, 30 čiulpiamų tablečių

Maisto papildas

Trigubo efekto maisto papildas greitesniam užmigimui, kokybiškam miegui ir žvaliam rytui

Ar žinojote, kad maždaug 1 iš 3 žmonių bent kartą gyvenime yra susidūręs su miego ritmo pokyčiais?

Greitas gyvenimo tempas, patiriamas stresas, įtempti santykiai (darbo, asmeniniai), nuolat naudojami mėlynos šviesos įrenginiai, sėslus/nejudrus gyvenimo būdas - neigiamai veikia mūsų miego ritmą.

O jei žmogus naktį nepailsi, vadinasi, ryte jaučiasi mieguistas, dirglus, pavargęs ir neproduktyvus.

Ar ir jūs panašiai jaučiatės atsikėlęs ryte?

 

Susipažinkite su NAUJIENA! Neuromed Sleep FORTE – triguba pagalba jūsų miegui!

 

Šiose trejopo poveikio čiulpiamose tabletėse esančios medžiagos padės:

1.      Nuraminti protą, atpalaiduoti kūną bei jame susikaupusią įtampą ir taip greičiau užmigti.

Vaistinės melisos ir pipirinės mėtos padeda atsipalaiduoti, o melatoninas - mažinti laiko, reikalingo norint užmigti trukmę. Teigiamas poveikis pasireiškia suvartojant 1 mg. melatonino prieš einant miegoti.

2.      Palengvinti perėjimą į gilaus miego fazę ir palaikyti nuoseklų, kokybišką poilsį nakties metu.

Raudonžiedės pasifloros padeda palaikyti ramų miegą ir atsparumą stresui, vaistiniai valerijonai - miego kokybę ir normalią psichinę sveikatą.

3.      Ryte nubusti pailsėjus ir jaustis žvaliai.

Sudėtyje esantys ekstraktai papildo vienas kito poveikį ir teikia didesnį efektą – padeda palaikyti kokybišką nakties poilsį, kuris svarbus žvalios ir produktyvios dienos pradžiai.

Vaistinės melisos, vaistiniai valerijonai ir paprastieji saldymedžiai padeda palaikyti normalią protinę veiklą, bei virškinimo sistemos veiklą. Taip pat, melisos ir valerijonai padeda palaikyti kognityvinę (pažinimo) funkciją.

Taigi, produktas skirtas norintiems jausti ramybę, atsipalaidavimą prieš užmiegant greičiau užmigti, giliai įmigti, o rytą pasitikti žvaliai!

 

Kiti privalumai, dėl kurių verta rinktis trejopo poveikio čiulpiamas tabletes miegui:

Speciali formulė. Mokslininkų sukurta kompleksinė formulė su melatoninu ir 5 augaliniais ekstraktais (deglicirinizuotu saldymedžio (DGL), valerijono, pasifloros, melisos, pipirinės mėtos), norintiems jausti ramybę, atsipalaidavimą prieš užmiegant.

Pirmasis Lietuvoje maisto papildas miegui su deglicirinizuotu saldymedžio šaknų ekstraktu (DGL), kuris turi ne tik sinerginį raminantį poveikį su valerijonų ekstraktu, bet taip pat, padeda palaikyti virškinimo sistemos veiklą.

Veiksmingas/Efektyvus įsisavinimas. Sinerginio veikimo kombinacija miegui – daugelis augalinių ekstraktų papildo vienas kito poveikį ir veikdami kartu teikia didesnį efektą.

Ypač greitas veikimas. „Neuromed Sleep Forte“ tabletės yra čiulpiamos formos, tai reiškia, kad jų veikimas prasideda dar tirpstant tabletei po liežuviu.

Patogi forma. Burnoje tirpstančios, malonaus mėtų skonio tabletės, kurių nereikia užgerti vandeniu.

Išbandykite ir nustebkite kaip burnoje tirpstančios tabletės greitai pradeda veikti, bei įsitikinkite jų veiksmingumu!

 

Sudėtis:

Vienoje tabletėje (0,49 g)

Vaistinių valerijonų šaknų ekstraktas

45 mg

Vaistinių melisų žolės ekstraktas

35 mg

Pipirinių mėtų lapų ekstraktas

25 mg

Raudonžiedžių pasiflorų žolės ekstraktas

25 mg

Deglicirinizuotas paprastųjų saldymedžių šaknų ekstraktas (DGL)

10 mg

Melatoninas

1 mg

 

Sudedamosios dalys: drėgmę išlaikančios medžiagos – sorbitolis ir ksilitolis, vaistinių valerijonų (Valeriana officinalis) šaknų ekstraktas, vaistinių melisų (Melissa officinalis) žolės ekstraktas, pipirinių mėtų (Mentha piperita) lapų ekstraktas, raudonžiedžių pasiflorų (Passiflora incarnata) žolės ekstraktas, stabilizatorius - polivinilpolipirolidonas, dekstratai, deglicirinizuotas paprastųjų saldymedžių (Glycyrrhiza glabra) šaknų ekstraktas (DGL), kvapioji medžiaga, lipnumą reguliuojančios medžiagos – silicio dioksidas ir riebalų rūgščių magnio druskos, melatoninas, pipirinių mėtų (Mentha piperita) eterinis aliejus, emulsiklis - riebalų rūgščių mono- ir digliceridai.

 

Vartojimas: rekomenduojama suaugusiesiems prieš miegą arba prabudus naktį laikyti vieną tabletę po liežuviu, kol ištirps. Rekomenduojama vartoti ne trumpiau kaip vieną mėnesį. Galima vartoti reguliariai.

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Vartojant dideliais kiekiais gali sukelti viduriavimą. Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Laikymas: laikyti sausoje, tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Grynasis kiekis: 14,7 g

 

Gamintojas: Valentis AG, CH-6982 Agno - Lugano, Šveicarija.

Platintojas: UAB „Valentis Baltic”, Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Lietuva.

Pagaminta ES.